Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 192

Ezüst(Ag) hárommedálos nyaklánc, jelzett, h: 69 cm, bruttó: 7,36 g
19024.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst(Ag) Madrid zománcozott mokkás kanál, jelzett, h: 10 cm, bruttó: 8,72 g
19025.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Ezüst(Ag) 2 db bross, jelzett, d: 2,5, bruttó: 7,47 g
19026.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) köves karkötő, jelzett, h: 20 cm, bruttó: 18,64 g
19027.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, kék kővel és markazittal, jelzett, méret: 53, bruttó: 5,12 g
19028.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Aranyozott ezüst(Ag) virágos gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 9,29 g
19029.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst(Ag) "Dubrovnik" mokkás kanál, jelzés nélkül, h: 10,5 cm, nettó: 7,1 g
19030.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal, lila kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 6,75 g
19031.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Ezüst(Ag) piros köves gyűrű, markazittal, jelzés nélkül, méret: 55, bruttó: 4,61 g
19032.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst(Ag) ovális, köves gyűrű, jelzett, méret: 60, bruttó: 9,15 g
19033.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) piros köves gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,34 g
19034.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 9,78 g
19035.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft