Kerámia

Tételek száma: 29

Royal Dux: Arab vadász. Színesen festett aranyozott fajansz. Kopott, restaurált, sérült. Jelzés nélkül. 1900 körül. Formaszám: 11775. 40x18x48cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
11025.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00
15

Poszthabán borbélytál. Színesen festett ónmázas kerámia. Sérült, restaurált. Jelzés nélkül. Alján Ernst múzeum etikettjével (sérült). d: 25 cm
11026.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Itáliai díszváza. Fajansz, finom ónmázas kerámia, 1880 körül. Fehér, halvány felületén színesen festett maszkaronék, fenevadak, és hattyúk találhatóak. A fogantyúk stilizált kígyóként végződnek, alján jelzett. Apróbb csorbákkal. m: 28 cm
11027.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
18

Holics, XVIII. század második fele, festett, ónmázas fajansz, sérülések, kopások, hajszálrepedések, restaurálás. Jelezve: HF, m: 21 cm
11028.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Schütz Cilli fali tál, virág díszítéssel, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hibátlan. d: 40 cm
11029.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft