Kerámia

Tételek száma: 29

Illés László (1910-1944): Art déco Vénusz.  Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró csorba, 1930 körül. m: 24x19 cm
11013.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Testvérpár. Mázas samottos kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 38x29 cm
11014.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Hölgy mécsestartókkal. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18x20x30 cm
11015.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mesebeli király királynéjával. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró csorba, m: 21x10x31 cm
11016.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Angyal. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
11017.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Lőrincy Győző (1940- ): Sárkányölő Szent György. Színes mázakkal festett fali kerámia. Jelzett. Korának megfelelő állapotban. 30x24 cm
11018.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

11019.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

11020.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Antalfiné Szente Katalin: Anya gyermekével 1966. Festett kerámia, jelzett, alján egy apró gyári tűzrepedés, m: 45cm
11021.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Antalfiné Szente Katalin: Kórus. Festett kerámia, jelzett, hibátlan , 47x24cm
11022.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

11023.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00
14

11024.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft