Illés László (1910-1944): Art déco Vénusz.
Mázas kerámia, kézzel fes... https://www.darabanth.com/hu/36-Nagyaukcio/36.1/Porcelan-keramia-uveg/Keramia~15139/Illes-Laszlo-1910-1944-Art-deco-Venusz--Mazas-keramia-kezzel-festett-jelzett-apro-c~II2452554
2452554
11013
36
28000
Ceramics
Leírás: Illés László (1910-1944): Art déco Vénusz.
Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró csorba, 1930 körül. m: 24x19 cm
: karap_norbert