Schütz Cilli fali tál, virág díszítéssel, kézzel festett mázas fajansz... https://www.darabanth.com/hu/36-Nagyaukcio/36.1/Porcelan-keramia-uveg/Keramia~15139/Schutz-Cilli-fali-tal-virag-diszitessel-kezzel-festett-mazas-fajansz-jelzett-hibatlan-~II2470423
2470423
11029
36
Ceramics
Leírás: Schütz Cilli fali tál, virág díszítéssel, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hibátlan. d: 40 cm
: karap_norbert