Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 296
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1961736
17705
346
Larousse Szimbólumok lexikona. Bp., 2009. Saxum Kiadó, Kiadói kartonálásban 1371090
17706
346
Rátonyi Róbert: Az operett csillagai I. Bp., 1967, Színháztudományi Intézet. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1961902
17707
346
Medvigy Endre: A Kelet népe 1935-42. Bp., 1986, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, a borító háta kopott. 1961676
17708
346
Schneider Izabella 2 műve: Rablómesék. Bp., 1999, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. Énteő Mitiők. Bp., 1998, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. + Dvorzsák Titusz: Történetek múltidőben Bp.,2000, KönyvKiadó. Kiadói papírkötés. Schneider Izabella előszavával. Schneider Izabella dedikációjával. 1961672
17709
346
Majoros Sándor 3 műve, a szerző által dedikáltak. Tranzitszálló. Két kisregény. Bp.,2009, Magyar Napló. Kiadói papírkötés. Emberrel esik meg. Válogatott új novellák. Bp., 2007, Timp. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Meghalni Vukovárnál. Bp.,2003, Timp. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1962426
17710
346
Illyés Gyula: Naplójegyzetek. 1946-1960. Vál., szerk., sajtó alá rendezte: Illyés Gyuláné. Bp.,1987,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben.+Fodor Ilona: Szembesítés. Illyés Gyula életútja Párizsig. Bp.,1975,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1963423
17711
346
3 db Mikszáth-tal kapcsolatos kötet: Elkallódott írások (Bp., 1936); Rubinyi: Mikszáth Kálmán élete és művei (Bp., 1917); Emlékezések, tanulmányok (Bp., 1914). Különféle kötésekben, jó állapotban. 1598001
17712
346
Endrődi Sándor összegyűjtött költeményei. 1-4. köt. Bp., 1898, Athenaeum. Díszes vászonkötésben, jó állapotban. 1184057
17713
346
Mányoki Endre (szerk.): Veszprém. Antológia 1981. Veszprém Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, enyhén kopott állapotban. 1350984
17714
346
Az igaz Irodalom Megtsúfoltatása ... vagyis A' szépreményű Goethe ur béfogatása az Könnyü Múzsa Kocsijába. Tragikus Bábszínházi Komédia Egy Felvonásban Mellyet Szerzett Keleti Arthur költő s fába metszett rajzokkal tsinositott Fáy Dezső. Buda-Pest, 1927. Amicus. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban. 1966357
17715
346
E.E. Kisch:Kalandozások öt világrészben Bp., 1954. Szépirodalmi Félvászon kötésben 1965295
17716
346
Kisfaludy Károly víg beszélyei. Olcsó Könyvtár. Bp.,1910, Franklin, 215+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft