Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 296

17729.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Aradvári Heintz Pál: Jelentem tisztelettel. hn.,én., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17730.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Tóth Árpád összes versfordításai. Sajtó alá rendezte és bevezette: Szabó Lőrinc. Bp.,1942,Révai. Első kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben.
17731.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Molnár H. Lajos: Levelek a hazából a honba. Szolnok, 1993, Szolnoki Térségi Szövetség. Kiadói papírkötés.
17732.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Sacha Batthyány: És nekem mi közöm ehhez? Fordította: Blaschtik Éva. Bp.,2016,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17733.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gyulai Pál: Hadnagy uram. Gyulai Pál legszebb költeményei. Magyar Könyvek. Bp.,[1941],Franklin, 60 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, ragasztott elülső borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel.
17734.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Előre! Szovjetköltők úttörő és gyermekversei. Összeállították: Békés István, Gábor Andor, Lányi Sarolta. Bp., 1949, Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói kopott  papírkötésben.
17735.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Léc András: Csendes betűk. Bp., 1935, Kultur,(Radó István-ny.), 32 p. Kiadói illusztrált papírkötés.
17736.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1988 Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1988, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Második kiadás. Kiadói papírkötésben.
17737.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó.+ Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Fordította: Kiss Imre. Töreky Ferenc illusztrációival. Bp., 1983, Medicina. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17738.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17739.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

17740.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft