https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 296

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Nyugati László: Siratóének. Dedikált. Bicske, 1987. Szerzői.
1
18565.

Nyugati László: Siratóének. Dedikált. Bicske, 1987. Szerzői.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Váradi Antal: Képek a magyar író- és színészvilágból. I. Színészek. Bp.,1911, Pesti Könyvnyomda Rt. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés.
1
18567.

Váradi Antal: Képek a magyar író- és színészvilágból. I. Színészek. Bp.,1911, Pesti Könyvnyomda Rt. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
RÉVAI NAGY LEXIKONA I-XX. kötet Bp., 1911-1935, Révai testvérek. Eredeti kiadás! Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Gerincnél kissé kopottak, egyébként jó állapotban vannak.
1
18570.

RÉVAI NAGY LEXIKONA I-XX. kötet
Bp., 1911-1935, Révai testvérek. Eredeti kiadás!
Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Gerincnél kissé kopottak, egyébként jó állapotban vannak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Révai nagy lexikona. 1-5. köt. Bp., 1992-1994, Babits. Hasonmás kiadás. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban. + Révai Új Lexikona. Szekszárd, 1996, Babits. Vászonkötésben, jó állapotban.
1
18571.

Révai nagy lexikona. 1-5. köt. Bp., 1992-1994, Babits. Hasonmás kiadás. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban. + Révai Új Lexikona. Szekszárd, 1996, Babits. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Alszeghy Zsolt: Magyar lírikusok. Vörösmarty, Komjáthy, Ady Endre, Harsányi K. Bp., 1921, Pallas. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
1
18576.

Alszeghy Zsolt: Magyar lírikusok. Vörösmarty, Komjáthy, Ady Endre, Harsányi K. Bp., 1921, Pallas. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kolligátum, öt különféle munkából, közte egy első kiadású, korai Eötvös József munkával:  [Eötvös József] B.E.J.: A házasulók. Pest, 1833, Hartleben Konrád Adolf,(Buda, M. Kir. Egyetem Betűivel,) 119 p. Az eredeti litografált címlapot is bekötötték, de az alsó szélén vágott.  Beaumarchais: Figaro házassága vagy egy napi boldogság. Vígjáték 5 felvonásban. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1877, Franklin, 240 p. Egy lap kijár (17/18.), az utolsó oldalon kis folt.  Beaumarchais: A sevillai borbély vagy haszontalan elővigyázat. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1881, Franklin, 143 p. Egy lap kijár, (143 p.) Berczik Árpád: Nézd meg az anyját. Bp., 1885, Franklin, 121+6 p. Berczik Árpád: Az igmándi kispap. Bp., 1883, Franklin, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
1
18578.

Kolligátum, öt különféle munkából, közte egy első kiadású, korai Eötvös József munkával: [Eötvös József] B.E.J.: A házasulók. Pest, 1833, Hartleben Konrád Adolf,(Buda, M. Kir. Egyetem Betűivel,) 119 p. Az eredeti litografált címlapot is bekötötték, de az alsó szélén vágott. Beaumarchais: Figaro házassága vagy egy napi boldogság. Vígjáték 5 felvonásban. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1877, Franklin, 240 p. Egy lap kijár (17/18.), az utolsó oldalon kis folt. Beaumarchais: A sevillai borbély vagy haszontalan elővigyázat. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1881, Franklin, 143 p. Egy lap kijár, (143 p.) Berczik Árpád: Nézd meg az anyját. Bp., 1885, Franklin, 121+6 p. Berczik Árpád: Az igmándi kispap. Bp., 1883, Franklin, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Meszlényi Antal: A magyar jezsuiták a XVI. században. Szent István Könyvek 92. Bp,  1931, Szent István-Társulat.  Kiadói papírborítóban, intézményi bélyegzővel, a hátsó borító alsó sarka kissé sérült, kissé hiányos.
1
18579.

Dr. Meszlényi Antal: A magyar jezsuiták a XVI. században. Szent István Könyvek 92. Bp, 1931, Szent István-Társulat. Kiadói papírborítóban, intézményi bélyegzővel, a hátsó borító alsó sarka kissé sérült, kissé hiányos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Molnár Ferenc: A farkas. Vígjáték három felvonásban. Bp.,1912, Franklin-Társulat. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a gerinc kissé sérült, a borító részben elvált a gerinctől, a fűzése laza, kijáró lapokkal. A borító Falus Elek munkája.
1
18582.

Molnár Ferenc: A farkas. Vígjáték három felvonásban. Bp.,1912, Franklin-Társulat. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a gerinc kissé sérült, a borító részben elvált a gerinctől, a fűzése laza, kijáró lapokkal. A borító Falus Elek munkája.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Henri Lavedan: Elbeszélések. Fordította: Gábor Andor. Magyar Könyvtár 338. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 61+2 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, részben hiányos, javított gerinccel, de belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal.
1
18583.

Henri Lavedan: Elbeszélések. Fordította: Gábor Andor. Magyar Könyvtár 338. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 61+2 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, részben hiányos, javított gerinccel, de belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 db a Magyar Könyvtár sorozatból:  Balassa Bálint válogatott költeményei. Életrajzzal bevezette és jegyzetekkel kísérte Erdélyi Pál. Magyar Könyvtár 186.  Barlám és Jozafát legendája és a Bod-kodex egy példája. A kódexek szövegéből bevezetéssel és jegyzetekkel kiadta Katona Lajos. Magyar Könyvtár 136. Quida: A kis tolvaj és egyéb elbeszélések. Fordította: Marosi Ilona. Magyar Könyvtár 274 p.  Bp., é.n., Lampel R: (Wodianer és Fiai.) Papírkötés, az első kettő átkötött, a harmadik rossz állapotban, szakadt, hiányos borítóval, szétvált kötéssel.
1
18585.

3 db a Magyar Könyvtár sorozatból: Balassa Bálint válogatott költeményei. Életrajzzal bevezette és jegyzetekkel kísérte Erdélyi Pál. Magyar Könyvtár 186. Barlám és Jozafát legendája és a Bod-kodex egy példája. A kódexek szövegéből bevezetéssel és jegyzetekkel kiadta Katona Lajos. Magyar Könyvtár 136. Quida: A kis tolvaj és egyéb elbeszélések. Fordította: Marosi Ilona. Magyar Könyvtár 274 p. Bp., é.n., Lampel R: (Wodianer és Fiai.) Papírkötés, az első kettő átkötött, a harmadik rossz állapotban, szakadt, hiányos borítóval, szétvált kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Plutarchos: Coriolanus. Fordította: Dr. Kacskovics Kálmán. Magyar Könyvtár 346. Bp.,(1900), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 44+4 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
1
18590.

Plutarchos: Coriolanus. Fordította: Dr. Kacskovics Kálmán. Magyar Könyvtár 346. Bp.,(1900), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 44+4 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Zrinyi Miklós: Szigeti veszedelem. Obsdio Sigetiana. Az éposz legszebb részei. Kiadta, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Bánóczi József. Magyar Könyvtár 8. Bp.,(1943), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 109 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, javított gerinccel.
1
18593.

Zrinyi Miklós: Szigeti veszedelem. Obsdio Sigetiana. Az éposz legszebb részei. Kiadta, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Bánóczi József. Magyar Könyvtár 8. Bp.,(1943), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 109 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, javított gerinccel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz