https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 296

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése . 2-4., 6-9. köt. Bp., é. n., Dick Manó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
1
17657.

Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése . 2-4., 6-9. köt. Bp., é. n., Dick Manó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. 1. köt. Bp., 1908, Révai. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró ex librisével. Kissé foltos, díszes vászonkötésben.
1
17658.

Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. 1. köt. Bp., 1908, Révai. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró ex librisével. Kissé foltos, díszes vászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Móricz Zsigmond: Regények. I-V. Bp.,1975-1977 Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés. +Arany János összes költeményei I-III. kötet. Bp., 1956, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
1
17659.

Móricz Zsigmond: Regények. I-V. Bp.,1975-1977 Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés. +Arany János összes költeményei I-III. kötet. Bp., 1956, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
G. Fábri Zsuzsa: Látogatóban. Bp., 2017, Digitalpress. A szerző által Gacs Gábor (1930- ) grafikus részére dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.
1
17660.

G. Fábri Zsuzsa: Látogatóban. Bp., 2017, Digitalpress. A szerző által Gacs Gábor (1930- ) grafikus részére dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bródy Sándor: Az ezüst kecske. Bp., Pallas. Kiadói egészvászon kötés, réz plakettel, foltos, sérült lapokkal.
1
17661.

Bródy Sándor: Az ezüst kecske. Bp., Pallas. Kiadói egészvászon kötés, réz plakettel, foltos, sérült lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, Jó állapotban.
1
17662.

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Croiset Maurice: A görög eposz története. I-II. Bp., 1897-98. MTA. 352+429 p. A második átnézett és bővített kiadás után fordította Kempf József. Kiadói piros,aranyozott, vaknyomásos egészvászon kötésben. Jó állapotban.
1
17663.

Croiset Maurice: A görög eposz története. I-II. Bp., 1897-98. MTA. 352+429 p. A második átnézett és bővített kiadás után fordította Kempf József. Kiadói piros,aranyozott, vaknyomásos egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Németh László - Szerdai fogadónap. 1-2. köt.[Bp. 1939]. Franklin. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben.
1
17664.

Németh László - Szerdai fogadónap. 1-2. köt.[Bp. 1939]. Franklin. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Faludy György: Pokolbeli víg napjaim után. Bp., 2000, Magyar Világ. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
17665.

Faludy György: Pokolbeli víg napjaim után. Bp., 2000, Magyar Világ. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Das zweite Buch der Ernte aus acht Jahrhunderten deutscher Lyrik. Szerk.: Vesper, Will. Ebenhausen, 1910, Wilhelm Langewiseche-Brandt (Die Bücher der Rose 12.). Vászonkötésben, jó állapotban.
1
17666.

Das zweite Buch der Ernte aus acht Jahrhunderten deutscher Lyrik. Szerk.: Vesper, Will. Ebenhausen, 1910, Wilhelm Langewiseche-Brandt (Die Bücher der Rose 12.). Vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Emile Verhaeren versei. Fordította: Peterdi Andor. Békéscsaba, 1917, Tevan kiadás, 78 p. Kiadói fűzött papírkötés. Megviselt állapotban!
1
17667.

Emile Verhaeren versei. Fordította: Peterdi Andor. Békéscsaba, 1917, Tevan kiadás, 78 p. Kiadói fűzött papírkötés. Megviselt állapotban!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Walter Scott: A remete. Bp., é. n., Ifjúsági Könyvkiadó. Haranghy Jenő borítótervével. Félvászon kötésben, kopottas borítóval.
1
17668.

Walter Scott: A remete. Bp., é. n., Ifjúsági Könyvkiadó. Haranghy Jenő borítótervével. Félvászon kötésben, kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz