Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 296

Lukácsy András: Népek játékai. Bp., 1964. Móra. Egészvászon kötésben,
17645.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bárány Tamás: Velünk kezdődik minden. Dedikált!  Bp., 1969. Magvető. Kiadói kartonálásban, alul  ázott.
17646.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Paur Ödön (szerk.): gazdák Biztosító szövetkezete emlékalbuma. Bp., 1914, Sokszorosító Ipar Rt. Újrakötött egészvászon kötés, jó állapotban.
17647.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17648.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fővárosi Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége Oktatóosztályának tíz esztendeje. 1925-1935. Szerk.: Dausz Gyula. Bp.,(1936), Fővárosi Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége Oktatóosztálya, 38+2 p.+ 6 t. (fekete-fehér képtáblák.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
17649.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17650.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17651.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17652.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17653.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

17654.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

17655.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17656.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft