Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 47

Szecessziós Argentor kosár, pótolt hibátlan üvegbetét, jelzett, m:16 cm, 28×14 cm
11087.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

Szecessziós Argentor nagy füles kínáló, üvegbetéten karcolásokkal, m: 22 cm, d:25 cm
11088.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Angol E.P.N.S. áttört gyümölcsös kosár, hibátlan pótolt üvegbetéttel, jelzett, 26×20 cm, m: 9 cm
11089.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Argentor szecessziós füles kis kínáló, ezüstözött réz, jelzett, pótolt, üvegbetéttel (apró csorbával), m: 13,5 cm
11090.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1970 Muránói Mazzega csillár, jelzés nélkül, jó állapotban, bekötve, m:41 cm, d: 55 cm
11091.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Jelzett Bavaria (GBN) réz-fém  teaforraló, m: 38 cm
11092.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Kayser puttós gyertyatartó, bronz-spiáter, jelzett, apró horpadással a tetején, m:40 cm
11093.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Brilland ezüstözött fém talpas kínáló, jelzett, pótolt üvegbetéttel, m:23 cm, d: 25 cm
11094.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Szecessziós Argentor kínáló kosárka, üvegbetéten apró csorbákkal, m: 12,5 cm
11095.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Filigrán réz nyelű kefe és tükör szett. 3 darabos. 32,24,14 cm
11096.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Historizáló asztali gyertya és gyufatartó, 2 db, sérült üvegbetéttel, m: 14 cm
11097.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft