Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 47

Reményi Budapest jelzett hegedűvonó / Violin bow. 75 cm
11075.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Albert Thoma elzett hegedűvonó / Violin bow. 75 cm
11076.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Marma jelzett hegedűvonó / Violin bow. 73 cm
11077.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Lakkozott fa festett ékszertartó kopásokkal, kissé hiányos réz veretekkel 16x21x10 cm
11078.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

11079.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

Régi, fa kártyaprés, szép állapotban. / Wooden card press 29x17 cm
11080.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
47

6 személyes jelzett alpakka evőeszköz készlet díszdobozban, kompletten.
11081.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Kínai, sárkány figurás Clouson rekeszzománccal díszített fém tálka. Sérült a zománc. / Chinese enameled copper bowl with dragon figure. d:10, m: 11 cm
11082.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Régi fodrász kellékek
11083.

Régi fodrász kellékek

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
19

Réz vajtartó, ezüstözött, bárány figurával. Üveg nélkül. 22 cm
11084.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kaiser Zinn szecessziós füles ón váza, jelzett, üvegbetéttel, jó állapotban, m:15 cm
11085.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ezüstözött alpakka kanál és villa készlet ( 24 db), eredeti dobozában, jelzett,  h: 21 cm (24×)
11086.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft