Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 47

Lakkozott fa doboz festett díszítéssel, kopással  17x16x6 cm
11051.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Solingeni, jelzett, gyöngyháznyelű, aranyozott pengéjű 12 darabos gyümölcskés, gyümölcsvilla és dióbontó készlet. / Set of 12 Solingen fruit fork, knife and nut openers. Gold plated, nacre handle
11052.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Kézzel festett pajzán jelenetes fa dobozka, tető és alj nem illenek össze, karcolásokkal, jelzés nélkül,  d:8,5 és 8,8 cm
11053.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

11054.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Teknőst formázó, nagyméretű bronz kínai pcseétnyomó. / large turtle shaped Chinese bronze seal maker 9x9 cm
11055.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Lenk Austria talpas alpakka kínáló, három kosárkával, jelzett, csiszolt üveggel, apró csorbával, m:32 cm, d:37,5 cm
11056.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüstözött végű szipka, csont résszel, h: 7,5 cm
11057.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kelta nyakdísz. Réz replika. / Antique Celtic neck lace replica. d: 14 cm
11058.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Kelta csavart nyakdísz. Réz replika. / Antique Celtic neck lace replica. d: 17 cm
11059.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Berndorf Krupp régi sószóró, jelzett, csorbákkal, m: 11,5 cm
11060.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Engl blok zinn. Jelzett ón tányér. 23 cm
11061.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

XX.sz.e eszkimó, csont, jelzés nélkül, jó állapotban, m: 6,5 cm
11062.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft