https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 84

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1934 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XX. naggyűlés. Bp., 1934. M. Sebésztársaság. 231 p. Korabeli, kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
1
15586.

1934 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XX. naggyűlés. Bp., 1934. M. Sebésztársaság. 231 p. Korabeli, kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Orvosi helyesírási szótár. Szerk.: Dr. Fábián Pál, Dr. Magasi Péter. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó-Országos Orvostudományi Információs Intézet és Könyvtár. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1
15587.

Orvosi helyesírási szótár. Szerk.: Dr. Fábián Pál, Dr. Magasi Péter. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó-Országos Orvostudományi Információs Intézet és Könyvtár. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Fordította dr. Pogány József. Természettudományi Könyvtár. Budapest, 1910, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói foltos egészvászon kötés.
1
15588.

Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Fordította dr. Pogány József. Természettudományi Könyvtár. Budapest, 1910, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói foltos egészvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ranschburg Pál: A fejfájás kór- és gyógytana. 12 eredeti ábrával. Bp., 1936, Novák Rudolf. 63 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1
15589.

Ranschburg Pál: A fejfájás kór- és gyógytana. 12 eredeti ábrával. Bp., 1936, Novák Rudolf. 63 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
8
 
Dr. Gróh Gyula: Általános chemia. Főiskolai és egyetemi hallgatók részére. Bp., 1918, Kilián Frigyes utóda m. kir. egyetemi könyvkereskedő. Kiadói félvászon-kötésben. A könyv gerince sérült.
1
15590.

Dr. Gróh Gyula: Általános chemia. Főiskolai és egyetemi hallgatók részére. Bp., 1918, Kilián Frigyes utóda m. kir. egyetemi könyvkereskedő. Kiadói félvászon-kötésben. A könyv gerince sérült.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben, pár helyen ceruzás aláhúzásokkal, ex libris-szel.
1
15591.

Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben, pár helyen ceruzás aláhúzásokkal, ex libris-szel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
2
 
J. D. Ratcliff: Csodák a tudomány műhelyeiben. Bp., 1943, Nova. 253 p. Kiadói félvászonkötésben.
1
15592.

J. D. Ratcliff: Csodák a tudomány műhelyeiben. Bp., 1943, Nova. 253 p. Kiadói félvászonkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Lambrecht Kálmán: Az ősvilági élet. Bp., [1936], Franklin. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1
15593.

Lambrecht Kálmán: Az ősvilági élet. Bp., [1936], Franklin. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Komáromy László: Az agyvelő boncolása. Tájbonctani és technikai útmutató. Bp., 1947, Posner Grafikai Műintézet Rt. Viseltes papírkötésben, megviselt állapotú papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1
15594.

Komáromy László: Az agyvelő boncolása. Tájbonctani és technikai útmutató. Bp., 1947, Posner Grafikai Műintézet Rt. Viseltes papírkötésben, megviselt állapotú papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
9
 
Dr. Burger Károly: Szülészeti Műtéttan. Bp. 1944, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. II., teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
1
15595.

Dr. Burger Károly: Szülészeti Műtéttan. Bp. 1944, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. II., teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Greguss Pál: A növények élete. 237 rajzzal. Bp, 1929, Franklin. 205 p. Korabeli félvászonkötésben.
1
15596.

Dr. Greguss Pál: A növények élete. 237 rajzzal. Bp, 1929, Franklin. 205 p. Korabeli félvászonkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
8
 
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászonkötésben, kissé szakadt borítóval.
1
15597.

Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászonkötésben, kissé szakadt borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz