https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 84

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Erasmus Darwin: Zoonomie oder Gesetze des organischen Lebens. Második kötet, első rész. Töredék kötet. Hannover, 1797, Gebrudern Hahn, 762 p + 3 rézmetszet. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben, kopottas borítóval, német nyelven. Jó állapotban. A szerző Erasmus Darwin (1731-1802) angol fizikus, természetfilozófus, feltaláló, korának egyik jelentős gondolkodója, Charles Darwin nagyapja./ Erasmus Darwin: Zoonomia, or, the laws of organic life. Second book, first part. Half-leather-binding, in german language. The cover is little bit worn.  The writer, Erasmus Darwin (1731-1802) was the grandfather of Charles Darwin.
1
15574.

Erasmus Darwin: Zoonomie oder Gesetze des organischen Lebens. Második kötet, első rész. Töredék kötet. Hannover, 1797, Gebrudern Hahn, 762 p + 3 rézmetszet. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben, kopottas borítóval, német nyelven. Jó állapotban. A szerző Erasmus Darwin (1731-1802) angol fizikus, természetfilozófus, feltaláló, korának egyik jelentős gondolkodója, Charles Darwin nagyapja./ Erasmus Darwin: Zoonomia, or, the laws of organic life. Second book, first part. Half-leather-binding, in german language. The cover is little bit worn. The writer, Erasmus Darwin (1731-1802) was the grandfather of Charles Darwin.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
EUR
,
68,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Babics Antal: A vízforgalom és az uraemia kérdése a sebészeti vesebetegségekben. Budapest, 1942, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, Rényi Károly. Kiadói papírkötés.
1
15575.

Dr. Babics Antal: A vízforgalom és az uraemia kérdése a sebészeti vesebetegségekben. Budapest, 1942, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, Rényi Károly. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Mészáros Károly: Törések és ficamok. Gyakrolóorvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1949, Novák Rudolf és Társa. II. átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, számos szövegközti ábrával, maszatos borítóval, ceruzás aláhuzásokkal.
1
15576.

Dr. Mészáros Károly: Törések és ficamok. Gyakrolóorvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1949, Novák Rudolf és Társa. II. átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, számos szövegközti ábrával, maszatos borítóval, ceruzás aláhuzásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Klemperer György: A klinikai diagnostika alapvonalai. Fordította Thein János. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1903, Mai Henrik és Fia. Kiadói kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.
1
15577.

Dr. Klemperer György: A klinikai diagnostika alapvonalai. Fordította Thein János. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1903, Mai Henrik és Fia. Kiadói kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Halász Henrik: Rákbetegség megelőzése és gyógyítása. 2. átdolg. és bőv. kiadás. Bp. (é.n.) Vörösváry. 125 p. 1 sztl. lev. Fűzve, kiadói borítóban;
1
15578.

Halász Henrik: Rákbetegség megelőzése és gyógyítása. 2. átdolg. és bőv. kiadás. Bp. (é.n.) Vörösváry. 125 p. 1 sztl. lev. Fűzve, kiadói borítóban;

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hermann Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Állami Könyvterjesztő Vállalat reprint sorozata. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kissé kopottas kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval. Hasonmás kiadás.
1
15579.

Hermann Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Állami Könyvterjesztő Vállalat reprint sorozata. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kissé kopottas kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval. Hasonmás kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Czukor Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1921, Dick Manó. Második, bővített kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
1
15580.

Czukor Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1921, Dick Manó. Második, bővített kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Baumgartner Alajos: A fizika története. Tudományos zsebkönyvtár. Budapest, 1913, Stampel-féle Könyvkiadóhivatal. Kiadói papír kötésben.
1
15581.

Baumgartner Alajos: A fizika története. Tudományos zsebkönyvtár. Budapest, 1913, Stampel-féle Könyvkiadóhivatal. Kiadói papír kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
5
 
6 db orvosi könyv: Romeis, B.: Taschenbuch der mikroskopischen Technik (1928); Spalteholz, Werner: Handatlas der Anatomie des Menschen 1-3. (1939-1940); Laubenthal, Florin: Az ideggyógyászat vezérfonala (1944); Rendszeres bonctan. Szerk.: Kiss Ferenc. 1-2. (1941); Fornet Béla: Belgyógyászat. 1-2. (1944); Bugyi István: A sebészorvos (1939). Példányonként változó állapotban.
1
15582.

6 db orvosi könyv: Romeis, B.: Taschenbuch der mikroskopischen Technik (1928); Spalteholz, Werner: Handatlas der Anatomie des Menschen 1-3. (1939-1940); Laubenthal, Florin: Az ideggyógyászat vezérfonala (1944); Rendszeres bonctan. Szerk.: Kiss Ferenc. 1-2. (1941); Fornet Béla: Belgyógyászat. 1-2. (1944); Bugyi István: A sebészorvos (1939). Példányonként változó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
10
 
Dr. Hoffmann E. Lovag: A törvényszéki orvostan atlasza. Lehmann-féle orvosi kézi atlaszok IX. Fordították Dr. Ajtai k. Sándor István, Dr. Krausz Arthur. Budapest, 1899, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, a borítója megviselt állapotban, a lapok foltosak, a kötése javított, a védőlapjai pótoltak, 193 szövegképpel (1 hiányzik, 181-182 szövegkép lapja fordítva van bekötve), 56 színes táblával (litográfiák,a 32 tábla javított, hiányos), festett felső lapélekkel.
1
15583.

Dr. Hoffmann E. Lovag: A törvényszéki orvostan atlasza. Lehmann-féle orvosi kézi atlaszok IX. Fordították Dr. Ajtai k. Sándor István, Dr. Krausz Arthur. Budapest, 1899, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, a borítója megviselt állapotban, a lapok foltosak, a kötése javított, a védőlapjai pótoltak, 193 szövegképpel (1 hiányzik, 181-182 szövegkép lapja fordítva van bekötve), 56 színes táblával (litográfiák,a 32 tábla javított, hiányos), festett felső lapélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables
1
15584.

Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Klug Nándor: Az emberélettan tankönyve I. Általános élettan, különös élettan: I. Az erőforgalom élettana. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 622 p. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, szövegközti illusztrációkkal, márványozott lapélekkel.
1
15585.

Klug Nándor: Az emberélettan tankönyve I. Általános élettan, különös élettan: I. Az erőforgalom élettana. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 622 p. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, szövegközti illusztrációkkal, márványozott lapélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz