Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 84

15562.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

15563.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

15564.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15565.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15566.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15567.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

A természet világa. IX. kötet. Az állat és élet I-II. kötet. Szerk.: Dr. Soós Lajos, Dr. Dudich Endre. Bp.,1942., Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű  félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15568.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Öveges József: Elektromosságtan és az élet. Az élő fizika II. kötet. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
15569.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15570.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15571.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15572.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

J. Horváth László, Kattinger Gusztáv: Vidám rajzos baromfitényésztés. Bp., 1964, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
15573.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft