Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 84

15550.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

15551.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Czelnai Rudolf: Az Országos Meteorológiai Szolgálat 125 éve (1870-1995). Bp., 1995, Országos Meteorológiai Szolgálat. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. A szerző által dedikált példány./ Rudolf Czelnai: 125 Years of the Hungarian Meteorological Service (1870-1995). Bp., 1995, Hungarian Meteorological Service. Paperbinding, in Hungarian and German language. Dedicated by the author.
15552.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

15553.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

15554.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Dr. Ignaz G. Wallentin: Lehrbuch der Physik. Wien, 1893, A. Pichler's Witwe & Sohn. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, német nyelven. A K.u.K. Infanterie.Cattenschule könyvtárának bélyegzőjével./ Linen-binding, with worn and spotty cover, in German language. With the K.u.K. Infanterie.Cattenschule library's stamp.
15555.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Franz Mocnik: Lehrbuch der Geometrie für die oberen Classen der Mittelschulen. Bécs-Prága, 1894, F. Tempsky. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopottas borítóval, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylapon, és kötéstbálán, valamint az elülső kötéstáblán jegyzettel, foltos lapokkal, volt könyvtári példány, német nyelven./ Linen-binding, in German language, in poor condition.
15556.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Franz Mocnik: Lehrbuch der Arithmetik und Algebra nebst einer Ausgaben-Sammlung für die oberen Classen der Mittelschulen. Bécs-Prága, 1893, F. Tempsky. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, foltos, kopottas borítóval, az elülső szennylap hiányzik, az elülső kötéstbálán, valamint a könyvben jegyzetekkel, a címoldal és az első pár lap kijár (1-16 p.), volt könyvtári példány, német nyelven./ Linen-binding, in German language, in poor condition.
15557.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15558.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15559.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15560.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15561.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft