Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 83

Arany kulcs medál, Au., 14K, nettó:0,9gr., jelzett, 2cm / Gold key pendant , Au 14K net. 0,9gr, marked, 2cm
19036.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Szív alakú csiszolt üveg medál, ezüst (Ag.) láncon, a lánc jelzett, h: 29 cm., nettó: 14,5 gr.
19037.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst(Ag) fonott karpánt, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 22,6 g
19038.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Arany (Au.) 14K jeruzsálemi kereszt medál, jelzett, 1×1 cm, nettó: 0,7 g /  Golden (Au.) 14K Jerusalem Cross pendant, marked, 1×1 cm, net weight: 0,7 g
19039.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst patentzáras ezüstsodrony pénztartó, Ag., nettó:48,1gr., jelzett, 9x8cm / Silver money-holding, Ag, net. 48,1gr, marked, 9x8cm
19040.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Arany (Au.) 14 K fényképtartó, szintetikus kövekkel, néhány kő hiányzik, jelzett, bruttó:9,2 g
19041.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Ezüst(Ag) hosszúkás tálka, jelzett, 12x6,5 cm, nettó: 49,5 g
19042.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) lófejes pénzcsipesz, jelzett, 5,8x3 cm, bruttó: 23,5 g
19043.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) hajlított ívelt keresztes, állítható hosszúságú karlánc, jelzett, max: 20 cm, nettó: 13,3 g
19044.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) nagy szíves karlánc, állítható hosszúsággal, jelzett, max: 17,5 cm, nettó: 15,8 g
19045.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 1,9 g
19046.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) karlánc, jelzett, sérüléssel, h: 17 cm, nettó: 2 g
19047.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft