https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 83

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst (Ag.) zsanérfedeles kis kanna, jelzett, m:11,5 cm, nettó:163 g
1
19012.

Ezüst (Ag.) zsanérfedeles kis kanna, jelzett, m:11,5 cm, nettó:163 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) kávéskanna, jelzett, m: 13 cm, nettó: 167,5 g
1
19013.

Ezüst(Ag) kávéskanna, jelzett, m: 13 cm, nettó: 167,5 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) tojástartó "Michele" felirattal, jelzett, d: 9,8 cm, m: 6,5 cm, nettó: 76,2 g
1
19014.

Ezüst(Ag) tojástartó "Michele" felirattal, jelzett, d: 9,8 cm, m: 6,5 cm, nettó: 76,2 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) váza csiszolt jáde berakással, jelzés nélkül, m: 14,5 cm, bruttó: 123,8 g
1
19015.

Ezüst(Ag) váza csiszolt jáde berakással, jelzés nélkül, m: 14,5 cm, bruttó: 123,8 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst teaszűrő, Ag., nettó:67,4gr., jelzett, 14x10cm / Silver tea-strainer, Ag, net.. 67,4gr, marked, 14x10 cm
1
19016.

Ezüst teaszűrő, Ag., nettó:67,4gr., jelzett, 14x10cm / Silver tea-strainer, Ag, net.. 67,4gr, marked, 14x10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) váza, jelzett, m17,5 cm, nettó:126 g
1
19017.

Ezüst (Ag.) váza, jelzett, m17,5 cm, nettó:126 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) cukorcsipesz, jelzett, mesterjeggyel, h:14,5 cm nettó:40 g
1
19018.

Ezüst (Ag.) cukorcsipesz, jelzett, mesterjeggyel, h:14,5 cm nettó:40 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag.) szalvétagyűrű, jelzett, d: 5 cm, nettó:40 g
1
19019.

Ezüst (Ag.) szalvétagyűrű, jelzett, d: 5 cm, nettó:40 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Ezüst késbak,  Ag., nettó: 135,6gr, 5db, jelzett, h:10cm /Silver knife holder, Ag, net. 135,6gr, 5 pieces, marked, h: 10cm
1
19020.

Ezüst késbak, Ag., nettó: 135,6gr, 5db, jelzett, h:10cm /Silver knife holder, Ag, net. 135,6gr, 5 pieces, marked, h: 10cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
WMF aranyozott ezüst egy személyes evőeszköz készlet (evőkanál kés, villa, kiskanál), Ag., bruttó:193gr., jelzett / WMF Gold plated silver  cutlery set  (tablespoons knife, fork, spoon), Ag, gross. 193gr, marked
1
19021.

WMF aranyozott ezüst egy személyes evőeszköz készlet (evőkanál kés, villa, kiskanál), Ag., bruttó:193gr., jelzett / WMF Gold plated silver cutlery set (tablespoons knife, fork, spoon), Ag, gross. 193gr, marked

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
EUR
,
112,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) kaviár kés és villa szett ( 6db 2×), jelzett, mesterjeggyel, h:14 és 13 cm, összesen:12 db, nettó:291 g
1
19022.

Ezüst (Ag.) kaviár kés és villa szett ( 6db 2×), jelzett, mesterjeggyel, h:14 és 13 cm, összesen:12 db, nettó:291 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Ezüst (Ag.) szív függő, jelzett,  3,5×2,8 cm, nettó: 6,9 g
1
19023.

Ezüst (Ag.) szív függő, jelzett, 3,5×2,8 cm, nettó: 6,9 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
2
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz