Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 83

Ezüst (Ag.) gyűrű, méret::60, jelzett, nettó:2,6 g
19024.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13

Ezüst (Ag.) teknős mintás gyűrű, méret::58, jelzett, nettó:4,9 g
19025.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst (Ag.) koronás könyvjelző, 10×2 cm, jelzett, nettó:13,9 g
19026.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
9

Ezüst (Ag.) havasi gyopár függő, jelzett,  1,8×2 cm, nettó: 1,5 g
19027.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Aranyozott ezüst (Ag.), karlánc, jelzett, h:18 cm, nettó: 7,1 g
19028.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst (Ag.) rózsamintás nyaklánc, jelzett, h:40 cm, nettó: 18,8 g
19029.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst (Ag.) pillangós nyaklánc, jelzett, h:15,5 cm, nettó: 3,2 g
19030.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst (Ag.) cukorcsipesz, jelzett, m:10 cm, nettó:20 g
19031.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Aranyozott ezüst (Ag.) gyűrű, szintetikus kövekkel, jelzett,  méret:67, nettó: 5 g
19032.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Antik ezüst (Ag.) kinyitható kanál, csont nyéllel, jelzett (1858), h:19 cm, bruttó: 51 g
19033.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst (Ag.) pálma függő, szintetikus kövekkel, jelzett, h:4,5 cm, nettó: 7 g
19034.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst (Ag.)  zománc díszített dobozka, jelzett, 3×2 cm, nettó: 14 g
19035.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
31

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft