Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 83

Ezüst (Ag.) halas tálca, peremén áttört díszítésekkel, jelzett, mesterjeggyel, 68×35 cm, nettó:2040 g
19000.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
704,61
812,50

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 1,9 g
19001.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű kővel, jelzett, deformálódott, méret: 57, bruttó: 1,9 g
19002.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Arany (14k) pecsétgyűrű, zománc díszítéssel, jelzett, méret:60 nettó:7g
19003.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

19004.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
230,35
265,63

14 K arany óra hátlap. Jelzett. 3,6g
19005.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

Aranyozott ezüst (Ag) Szűz Mária medál, jelzett (925), netto: 3,5 g
19006.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19007.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75

Ezüst(Ag) tejszínes kiöntő, jelzett, m: 7 cm, nettó: 102 g
19008.

Kikiáltási ár:
25 000 Ft
67,75
78,13

Ezüst (Ag.) piritóstartó,  jelzett, 7×15 cm, nettó:69 g
19009.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

Ezüst kétfüles tálka, Ag, nettó:8gr., jelzett,  d:11,5cm fülekkel / Silver Bowl, Ag, net: 8gr, marked, d. 11.5 cm
19010.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst (Ag.) fedeles-füles dzsemtartó, jelzett, m:9 cm, nettó:234 g
19011.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft