Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 345

13886.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

13887.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13888.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.
13889.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13890.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13891.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13892.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13893.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

G. Réthy Pál: Versenysakk. 1943, Budapest, Athenaeum. Fűzött papír kötés, 201 p.
13894.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Upton Sinclair: Önéletrajza. Bp., 1938, Epocha. Kiadói papírkötésben.
13895.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

13896.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Hess, Olga; Hess, Adolf Fr.: Wiener Küche. Sammlung von Kochrezepten. Leipzig und Wien, Franz Deuticke,1931, keményvászon kötés, XCVIII+744p.,mellékletekkel. Állapot: közepes. A borítója és a gerince kopott, sérült. Az elülső szennylapon ajándékozási sorok. A kötése meglazult, a lapszélek foltosak.
13897.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft