Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 345

Révész Béla: Ady Endre életéről, verseiről, jelleméről. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Papírkötésben, jó állapotban.
13934.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13935.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Rupert Brooke: Twenty Poems. London, 1935, Sidgwick & Jackson Ltd. Kiadói papírborító. Angol nyelven, első kiadás. + Pár Rupert Brooke-kal kapcsolatos kézzel írt papír, jegyzet. /  Paperbinding, in english language. + Some paper with handwritten notices about Rupert Brooke.
13936.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13937.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Beniczkyné Bajza Lenke: Leányok tükre. Nagy magyar nők élete. Demeczkyné Volf Irma rajzaival. Budapest, , Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 127 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon borítóval.
13938.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13939.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13940.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Pollák János: Renan és az apostolok. Pest. 1866. Szent István Társ. 111 p. Kiadói papírkötésben. Sérült gerinccel, a hátsó borító hiányzik.
13941.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13942.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Benvenuto Cellini mester élete amiképpen ő maga megírta Firenzében. Molnár C. Pál illusztrációkkal. Budapest, 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben kissé szakadt fedőborítóval.
13943.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

P. Molnár Arkangyal O.F.M.: A ferences szellem. Szombathely, 1927, A Ferencrendi Zárda kiadása. Újrakötve az eredeti borító megtartásával.
13944.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

5 db könyv-Antal Iván: Visszavárók. Bp., 1923, sajtótanfolyam Kísérleti Nyomdája; Molnár Ferenc: A vörös malom. Bp., Franklin; Molnár Ferenc: Disznótor a Lipótvárosban; Ifj. Hegedüs Sándor: Az óriások világa. Bp., Lampel Róbert; Tóth Ede: A falu rossza. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
13945.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft