https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 345

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Guye, Samuel, Michel, Henri: Mesures du temps et de l'espace. Horloges, montres et instuments anciens. Fribourg, 1970, Office du Livre. Könv az órákról Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
1
13910.

Guye, Samuel, Michel, Henri: Mesures du temps et de l'espace. Horloges, montres et instuments anciens. Fribourg, 1970, Office du Livre. Könv az órákról Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pintér Jenő Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I. kötet,  A magyar irodalom a XX. századig. Bp., 1928, Franklin-Társulat. 389 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincén sérüléssel. Nem kollacionált.
1
13911.

Pintér Jenő Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I. kötet, A magyar irodalom a XX. századig. Bp., 1928, Franklin-Társulat. 389 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincén sérüléssel. Nem kollacionált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Taine, Hippolit Adolf: Az angol irodalom története. Ford.: Csiky Gergely. 2-5. köt. Bp., 1882-1885. MTA. Vászonkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
1
13912.

Taine, Hippolit Adolf: Az angol irodalom története. Ford.: Csiky Gergely. 2-5. köt. Bp., 1882-1885. MTA. Vászonkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Holger Drachmann: Két lövés. Regény. (Ford. Hetyei József.) Gyoma, 1930. Kner. 183p. Egészvászon kötésben. Ajánlással: "Alapítója és fél évszázadon át vezetője Kner Izidor emlékére a magyar kulturális intézmények számára felajánlotta Kner Izidor könyvnyomdája. Gyoma 1936". Könyvtári pecsétekkel
1
13913.

Holger Drachmann: Két lövés. Regény. (Ford. Hetyei József.) Gyoma, 1930. Kner. 183p. Egészvászon kötésben. Ajánlással: "Alapítója és fél évszázadon át vezetője Kner Izidor emlékére a magyar kulturális intézmények számára felajánlotta Kner Izidor könyvnyomdája. Gyoma 1936". Könyvtári pecsétekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Móra Ferenc: Aranykoporsó I-II. Bp., 1934, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-vászonkötés.
1
13914.

Móra Ferenc: Aranykoporsó I-II. Bp., 1934, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-vászonkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Caylus grófja: Vilmos kocsis históriája. Bp., 1920, Amicus. 80 p. A könyvdíszeket Reiter László rajzolta. Számozott példány. Kiadói illusztrált kartonkötésben, a gerincén papírcsíkkal megerősítve.
1
13915.

Caylus grófja: Vilmos kocsis históriája. Bp., 1920, Amicus. 80 p. A könyvdíszeket Reiter László rajzolta. Számozott példány. Kiadói illusztrált kartonkötésben, a gerincén papírcsíkkal megerősítve.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Laurids Bruun: Van Zanten Kalandjai, Pantheon R.T. Kiadása, 1926, papírkötés, 174 oldal. Állapot: A kötése meglazult, a borítója sérült, a gerince kopott.
1
13916.

Laurids Bruun: Van Zanten Kalandjai, Pantheon R.T. Kiadása, 1926, papírkötés, 174 oldal. Állapot: A kötése meglazult, a borítója sérült, a gerince kopott.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Svend Fleuron. Snipp , a nagy vadász. Dakszliregény Bp., 1930, Dante Könyvkiadó. 174 p. Korabeli félvászonkötésben.
1
13917.

Svend Fleuron. Snipp , a nagy vadász. Dakszliregény Bp., 1930, Dante Könyvkiadó. 174 p. Korabeli félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dékány András: A gyár. Káldor Könyvkiadóvállalat, 1933, Budapest. Vászonkötés, 174 oldal. Első kiadás. Dékány András soraival, és aláírásával. Állapot: jó. A gerince fakó. A kötése picit meglazult.
1
13918.

Dékány András: A gyár. Káldor Könyvkiadóvállalat, 1933, Budapest. Vászonkötés, 174 oldal. Első kiadás. Dékány András soraival, és aláírásával. Állapot: jó. A gerince fakó. A kötése picit meglazult.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Cooper Fenimore: Az utolsó mohikán. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat R.-T. Harmadik kiadás. Kiadói keménykötésben.
1
13919.

Cooper Fenimore: Az utolsó mohikán. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat R.-T. Harmadik kiadás. Kiadói keménykötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Devecseri Gábor: Az élő Kosztolányi. Bp., 1945. Officina. 95 p. Első kiadás. Officina Könyvtár 80-81. Kiadói kartonkötésben.
1
13920.

Devecseri Gábor: Az élő Kosztolányi. Bp., 1945. Officina. 95 p. Első kiadás. Officina Könyvtár 80-81. Kiadói kartonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Farkas Elek (szerk.): A legujabb házi titkár. Pest, 1869, kiadja Heckenast Gusztáv. Kiadói félvászon kötésben, papír védőcsomagolásban. A gerince hiányzik, megviselt állapotú.
1
13921.

Farkas Elek (szerk.): A legujabb házi titkár. Pest, 1869, kiadja Heckenast Gusztáv. Kiadói félvászon kötésben, papír védőcsomagolásban. A gerince hiányzik, megviselt állapotú.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz