https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 345

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szabó Dezső: A magyar református öntudat mozgosítása V. - A magyar jövő alapproblémái III. Szabó Dezső Újabb Művei 47-48 p. Budapest, 1939, Ludas Matyás Kiadás. Kiadói papír kötés, 144 p. A kiadói papírborítója szakadozott.
1
13874.

Szabó Dezső: A magyar református öntudat mozgosítása V. - A magyar jövő alapproblémái III. Szabó Dezső Újabb Művei 47-48 p. Budapest, 1939, Ludas Matyás Kiadás. Kiadói papír kötés, 144 p. A kiadói papírborítója szakadozott.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Gyöngyösi István Társaság Almanachja. Budapest, 1938, Gyöngyösi István Társaság, 219 p. Fűzött papír kötés. A borítója foltos, gyűrött, viseltes. A lapok foltosak. A lapszélek gyűröttek. A kötése sérült. A borító részben elvált a gerincétől.
1
13875.

A Gyöngyösi István Társaság Almanachja. Budapest, 1938, Gyöngyösi István Társaság, 219 p. Fűzött papír kötés. A borítója foltos, gyűrött, viseltes. A lapok foltosak. A lapszélek gyűröttek. A kötése sérült. A borító részben elvált a gerincétől.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1936. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban. /  With interesting writings, in half linen binding, in good condition.
1
13876.

A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1936. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban. / With interesting writings, in half linen binding, in good condition.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fekete István: Gyeplő Nélkül, Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner) Kiadása, Budapest, 1947, 234 oldal. Első Kiadás! Állapot: A borító szélei kopottak.
1
13877.

Fekete István: Gyeplő Nélkül, Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner) Kiadása, Budapest, 1947, 234 oldal. Első Kiadás! Állapot: A borító szélei kopottak.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Bodor Pál: Svájci villa. Korjellemző magyar próza 1945-1990. Szekszárd, 2004, Babits kiadó, 348 p. Kiadói keménypapír kötés. A szerző által dedikált!
1
13878.

Bodor Pál: Svájci villa. Korjellemző magyar próza 1945-1990. Szekszárd, 2004, Babits kiadó, 348 p. Kiadói keménypapír kötés. A szerző által dedikált!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Lord Byron: Beppo. Velencei történet. Ford. Báró Malcomes Béla. Bp., 1929, Franklin. 103 p. Kiadói papírkötésben. A borítóról ajándékozási bejegyzés kivakarva.
1
13879.

Lord Byron: Beppo. Velencei történet. Ford. Báró Malcomes Béla. Bp., 1929, Franklin. 103 p. Kiadói papírkötésben. A borítóról ajándékozási bejegyzés kivakarva.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Barényi Ferenc: Bűnös szerelem és egyéb versek. Budapest, 1911, Várnay és fia könyvnyomdája.  Egészvászon borító, 98 oldal.
1
13880.

Barényi Ferenc: Bűnös szerelem és egyéb versek. Budapest, 1911, Várnay és fia könyvnyomdája. Egészvászon borító, 98 oldal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Marinovich László-Szőts Gyula-Dr.Margitai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, Magyar Külkereskedelmi Igazgatóság. Ragasztott papírkötés, 358 oldal. Három nyelvű kiadás: magyar, angol, francia.  Jó állapotban: A könyvben piros ceruzával aláhúzások.
1
13881.

Dr. Marinovich László-Szőts Gyula-Dr.Margitai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, Magyar Külkereskedelmi Igazgatóság. Ragasztott papírkötés, 358 oldal. Három nyelvű kiadás: magyar, angol, francia. Jó állapotban: A könyvben piros ceruzával aláhúzások.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Robert Browning: Amerre pippa jár. Dráma. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Kiadói papír kötésben szakadozott szélekkel.
1
13882.

Robert Browning: Amerre pippa jár. Dráma. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Kiadói papír kötésben szakadozott szélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
August Jacob Liebeskind: Pálmalevelek. Huszonöt napkeleti történet. Bp., 1986, Helikon. Kiadói sorszámozott bőrkötésben.
1
13883.

August Jacob Liebeskind: Pálmalevelek. Huszonöt napkeleti történet. Bp., 1986, Helikon. Kiadói sorszámozott bőrkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vas Gereben: Tekintetetes urak és  kisebb elbeszélések. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
1
13884.

Vas Gereben: Tekintetetes urak és kisebb elbeszélések. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői.  48 p.
1
13885.

Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői. 48 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz