Könyvek: Militária - katonaság Tételek száma: 43
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1321361
13724
264
Books: Military
Bende János: Zichy Mihály élete és művészete. Bp., 1927, Kókai. (Pesti Könyvny. Rt.) 206 l. Kiadói kissé hiányos papírkötésben. Ritka! 1321356
13725
264
Books: Military
Szolgálati szabályzat a hivatásos vadászok részére. Bp., 1974. 34p. 1321355
13726
264
Books: Military
Magyar Vadászok Orsz. Szövetségének vadászati szabályzata. Bp., 1974. 36p. 1321262
13727
264
Books: Military
Kozma Lajos, az iparművész (1884-1948), kiadja az Iparművészeti Múzeum, Bp.,1994. angol és magyar nyelven, papírkötésben Szép állapotban. 1258749
13728
264
Books: Military
Dercsényi Dezső: A mozaik. Bp., 1943, Officina. 33 p. 32 fotó és 4 színes tábla. Kiadói félvászonkötésben, a szerző dedikációjával. 1232958
13729
264
Books: Military
Maurice Paléologue: L' Art Chinois. Paris, 1887, Maison Quantin. 320 p. Kiadói illusztrált, kissé kopottas egészvászon sorozatkötésben. 1317831
13730
264
Books: Military
Monostori Béla: Front mögött... Bp., 1939, "Élet". 216 p. Kiadói egészvászon-kötésben, a szerző aláírásával. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft