https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 43

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Boér István: Néhány szó a módszerről. Bp., 1953, Magyar Repülő Szövetség Politikai Osztálya. 63 p. Kiadói papírkötésben.
1
13700.

Boér István: Néhány szó a módszerről. Bp., 1953, Magyar Repülő Szövetség Politikai Osztálya. 63 p. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A szovjet légierő dicsősége. Bp., 1952, Magyar Néphadsereg Politikai Főcsoportfőnöksége. 163 p. Kiadói félvászonkötésben, a gerincén kis sérüléssel.
1
13701.

A szovjet légierő dicsősége. Bp., 1952, Magyar Néphadsereg Politikai Főcsoportfőnöksége. 163 p. Kiadói félvászonkötésben, a gerincén kis sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Joseph Kessel: A repülőtiszt. Frontregények. Ford. Déry Tibor. Bp., 1940, Pantheon. Kiadói kopottas, festett egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
13702.

Joseph Kessel: A repülőtiszt. Frontregények. Ford. Déry Tibor. Bp., 1940, Pantheon. Kiadói kopottas, festett egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
V. A. Popov: A repülőgép. Bp., 1956, Katonai. Kiadói papírkötésben.
1
13703.

V. A. Popov: A repülőgép. Bp., 1956, Katonai. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Működő harckocsimodellek építése. Haditechnika fiataloknak. Modellezés. Bp., 1974, Zrínyi. 94 p. Kiadói papírkötésben.
1
13704.

Működő harckocsimodellek építése. Haditechnika fiataloknak. Modellezés. Bp., 1974, Zrínyi. 94 p. Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
3
 
L. V. Klimenko: A repülőgép repülésének elve. Bp., 1951, Honvédelmi Minisztérium Politikai Főcsoportfőnöksége. 35 p. Kiadói papírkötésben.
1
13705.

L. V. Klimenko: A repülőgép repülésének elve. Bp., 1951, Honvédelmi Minisztérium Politikai Főcsoportfőnöksége. 35 p. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Aerodinamika. A Magyar Népköztársaság Honvédelmi Minisztériumának szolgálati használatra kiadott , kis példányszámú katonai szakkönyve. Kereskedői forgalomba nem került. Bp., 1956. Katonai Kiadó. Kiadói papírkötésben, pecséttel.
1
13706.

Aerodinamika. A Magyar Népköztársaság Honvédelmi Minisztériumának szolgálati használatra kiadott , kis példányszámú katonai szakkönyve. Kereskedői forgalomba nem került. Bp., 1956. Katonai Kiadó. Kiadói papírkötésben, pecséttel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Donkanyartól a Dunakanyarig. (Antifasiszta dalgyűjtemény.) Szerk. Pálinkás József, Szatmári Antal. Bp. 1965, Fővárosi Ny. Számos egész oldalas kottával illusztrálva. Megjelent 500 példányban.
1
13707.

A Donkanyartól a Dunakanyarig. (Antifasiszta dalgyűjtemény.) Szerk. Pálinkás József, Szatmári Antal. Bp. 1965, Fővárosi Ny. Számos egész oldalas kottával illusztrálva. Megjelent 500 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Kováts Sándor: Katonai értelmező szótár. Bp., 1972, Zrínyi. Kiadói műanyaggal bevont papírkötésben.
1
13708.

Dr. Kováts Sándor: Katonai értelmező szótár. Bp., 1972, Zrínyi. Kiadói műanyaggal bevont papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A magyar katona. Vitézségünk ezer éve I-II. Szerk. Pilch Jeno. 435 képpel, vázlattal és 10 melléklettel. Nagybányai Vitéz Horthy Miklós Magyarország kormányzója, Vitéz József kir. herceg tábornagy, Jákfai Vitéz Gömbös Gyula m. kir. miniszterelnök és honvédelmi miniszter bevezeto soraival. Bp., 1933, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban. Gerince kissé kopottas, a táblák azonban szépek.
1
13709.

A magyar katona. Vitézségünk ezer éve I-II. Szerk. Pilch Jeno. 435 képpel, vázlattal és 10 melléklettel. Nagybányai Vitéz Horthy Miklós Magyarország kormányzója, Vitéz József kir. herceg tábornagy, Jákfai Vitéz Gömbös Gyula m. kir. miniszterelnök és honvédelmi miniszter bevezeto soraival. Bp., 1933, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban. Gerince kissé kopottas, a táblák azonban szépek.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
EUR
,
34,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A hírszerzés és kémkedés története. I-III. Szerkesztette Pilch Jenő. Bp., [1936], Franklin. Díszes, aranyozott vászonkötésben, apró kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
1
13710.

A hírszerzés és kémkedés története. I-III. Szerkesztette Pilch Jenő. Bp., [1936], Franklin. Díszes, aranyozott vászonkötésben, apró kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyarország hadtörténete két kötetben. Szerkesztette: Liptai Ervin: Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, számos képpel illusztrálva, jó állapotban.
1
13711.

Magyarország hadtörténete két kötetben. Szerkesztette: Liptai Ervin: Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, számos képpel illusztrálva, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz