https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 43

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Pioniere im Gefehct Teil II.: Der Gefechtsdienst. Gefechtsaufgaben für Trupps, Gruppen und Züge. Hrsg. Tiemann, [Otto]. Berlin, 1938, Verlag von E. S. Mittler & Sohn. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13712.

Pioniere im Gefehct Teil II.: Der Gefechtsdienst. Gefechtsaufgaben für Trupps, Gruppen und Züge. Hrsg. Tiemann, [Otto]. Berlin, 1938, Verlag von E. S. Mittler & Sohn. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
1
13713.

Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pataky Iván, Rozsos László, Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett. Bp., 1992, Zrínyi. 272 p. Kiadói vászonkötésben.
1
13714.

Pataky Iván, Rozsos László, Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett. Bp., 1992, Zrínyi. 272 p. Kiadói vászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Katonai értelmező szótár. Bp., 1972. Zrínyi. 354 p. Kiadói kartonált puhakötésben.
1
13715.

Katonai értelmező szótár. Bp., 1972. Zrínyi. 354 p. Kiadói kartonált puhakötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
nyirádi Szabó Imre: Egy gép nem tért vissza... Bp, 1941, Grill Károly. 279 p. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. A gerince sérült, ezt korábban megerősítették.
1
13716.

nyirádi Szabó Imre: Egy gép nem tért vissza... Bp, 1941, Grill Károly. 279 p. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. A gerince sérült, ezt korábban megerősítették.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Horváth Árpád: Csodafegyverek. Bp., 1972, Zrínyi. 155 p. Kiadói műbőrkötésben.
1
13717.

Horváth Árpád: Csodafegyverek. Bp., 1972, Zrínyi. 155 p. Kiadói műbőrkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Haller, Maximilian: Handbuch für den berittenen Officier der k.k. Fusstruppen. Wien, 1886. Selbstverlag. 116p. + 2t. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotban / In half linen binding.
1
13718.

Haller, Maximilian: Handbuch für den berittenen Officier der k.k. Fusstruppen. Wien, 1886. Selbstverlag. 116p. + 2t. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotban / In half linen binding.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hász István: Szent harcok - szent erőforrások. Nagyböjti főpásztori szózat a róm. kath. honvédekhez, az Úrnak 1943. évében. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Papírkötésben, jó állapotban, 6. p.
1
13719.

Hász István: Szent harcok - szent erőforrások. Nagyböjti főpásztori szózat a róm. kath. honvédekhez, az Úrnak 1943. évében. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Papírkötésben, jó állapotban, 6. p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Repülőgépvezető-kiképzés. Bp., 1949, Honvédelmi Minisztérium. 148 p. Kiadói félvászonkötésben. Kereskedelmi forgalomba nem került, csak is belső, szolgálati használatra készült.
1
13720.

Repülőgépvezető-kiképzés. Bp., 1949, Honvédelmi Minisztérium. 148 p. Kiadói félvászonkötésben. Kereskedelmi forgalomba nem került, csak is belső, szolgálati használatra készült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pécsi József: A fényképező művészete. Bp., A Fény kiadása. Kiadói kartonált kötés, gerince hiányzik,
1
13721.

Pécsi József: A fényképező művészete. Bp., A Fény kiadása. Kiadói kartonált kötés, gerince hiányzik,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 könyv a fényképezésről: Fényképezés Gyakorlata, Hol a hiba. Kisfilmes fényképezés.
1
13722.

3 könyv a fényképezésről: Fényképezés Gyakorlata, Hol a hiba. Kisfilmes fényképezés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1
13723.

Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz