Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 162

Ezüst gyűrű kővel, Ag., br.: 9,6gr., jelzett,  méret: 52/ Silver ring with stone, Ag, 9,6gr, marked, size: 52
19120.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Aranyozott ezüst nyaklánc , Ag., 13,3gr., jelzett , 52cm/  Gold plated silver necklace, Ag. 13,3gr., marked, 52cm
19121.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst karlánc, Ag., 7,1gr., jelzett , 18cm /Silver bracelet , Ag. 7,1gr., marked, 18cm
19122.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst karlánc, Ag., 4,8gr., jelzett , 18cm, /Silver Necklacet, Ag. 4,8gr., marked, 18cm
19123.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ezüst gyűrű kővel, Ag., br.: 4gr., jelzés nélkül,  méret: 52/ Silver ring with stone, Ag, 4gr, without hallmark, size: 52
19124.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst gyűrű kővel, Ag., br.: 4,8gr., jelzett,  méret: 55/ Silver ring with stone, Ag, 4,8gr, marked, size: 55
19125.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 8,9gr., jelzett, 46cm/ Silver necklace  pendant, Ag, gross. :8,9gr, marked, 46cm
19126.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst nyakláncok medállal, Ag., bruttó: 8,6gr., jelzett, 2db, 46cm/ Necklaces silver pendant, Ag, gross:.. 8.6 g, marked, 2pz, 46cm
19127.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst nyaklánc medállal és karlánc, Ag., bruttó: 10,5gr., jelzett, 42cm, 18cm/Silver pendant necklace and bracelet, Ag, gross. 10,5 gr, marked, 42cm, 18cm
19128.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst nyaklánc medállal , Ag., bruttó: 6,9gr., jelzett, 34cm/ Silver necklace with pendant, Ag, gross. 6,9gr, marked, 34cm
19129.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst nyaklánc medállal és gyűrű, Ag., bruttó: 13,4gr., jelzett, 42cm, gyűrű méret: 51/Silver necklace with pendant and ring, Ag, gross:.. 13,4gr, marked, 42cm, Ring size: 51
19130.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 3,6gr., jelzett, 38cm/ Silver necklace with pendant, Ag, gross. :3,6gr, marked, 38cm
19131.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft