Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 162

Ezüst (Ag.) kis kanál készlet (6db), jelzett, mesterjeggyel, h: 15 cm, nettó: 193 g
19156.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst cukordoboz zsanéros fedéllel,  Ag., nettó:246,1gr., jelzett,11x8,5x10cm/Silver sugar box with hinged lid, Ag, net. 246,1gr, marked, 11x8,5x10cm.
19157.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13

Angol ezüst, Sterling, áttört virágos tányér,  Ag., nettó:311,2gr., jelzett, d:25,5cm/ English silver, Sterling, pierced floral plate, Ag, net.. 311,2gr, marked, d: 25,5cm
19158.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

Omega ezüst(Ag) zsebóra, porcelán számlappal(rajta hajszálrepedéssel), másodpercmutatóval, hátoldalán életképpel, működik,  jelzett, br: 82,3 g
19159.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Vegyes nemesfém tétel: ezüst (Ag.) ékszerek: karkötők, gyűrűk, fülbevalók, stb., egy részük berakásokkal, jelzettek, intarziás zenélő fa dobozban, bruttó 225 g
19160.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

19161.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft