Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 162

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 5,5gr., jelzett, 42cm/ Silver necklace with pendant, Ag, net. 5,5gr, marked, 42cm
19132.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Aranyozott ezüst nyaklánc, Ag., nettó: 17,3gr., jelzett, 40cm/ Gold plated silver necklace, Ag, net. 17,3gr, marked, 40cm
19133.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Aranyozott ezüst nyaklánc, Ag., nettó: 13gr., jelzett, 40cm/ Gold plated silver necklace, Ag, net. 13gr, marked, 40cm
19134.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst nyaklánc borostyán medállal, Ag., bruttó: 5,3gr., jelzett, 40cm/ Silver necklace with amber pendant, Ag, gross. 5,3gr, marked, 40cm
19135.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Nyaklánc apró ezüst medálokkal, 42cm
19136.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 3,1gr., jelzett, 44cm/ silver necklace pendant, Ag, gross: 3.1 g, marked, 44cm
19137.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 7gr., jelzett, 46cm/ silver necklace pendant, Ag, net: 7 g, marked, 46cm
19138.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 3,9gr., jelzett, 44cm/ Silver necklace  pendant, Ag, gross. :3,9gr, marked, 44cm
19139.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst nyaklánc borostyánköves medállal, Ag., bruttó: 5gr., jelzett, 40cm/ Silver necklace with amber stone pendant, Ag, gross. :5gr, marked, 40cm.
19140.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst (Ag.) gyűrű, jelzett, méret: 70, nettó 2 g
19141.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Robina Paris arany (14K) zsebóra, sorszámozott (24996), felhúzó hiányzik, d:4,5 cm, bruttó: 40g
19142.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Ezüst (Ag.) fülbevaló pár, üveg berakással, jelzettek, nettó 4,9 g
19143.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft