Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 162

Ezüst zománcos török díszkanál, Ag., nettó:11,9gr., jelzett, 11cm/ Turkish decorative enamel silver spoon, Ag, net. 11,9gr, marked, 11cm
19072.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst karika-fülbevaló, Ag., nettó:4,3gr., jelzett, 2,5cm/ Silver hoop earrings, net, Ag: 4.3 g, marked, 2.5 cm
19073.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst fűszerkanál, Ag., nettó:24,3gr., jelzett, 2db, 10-11cm/ Silver spoon spice, Ag, net.. 24,3gr, marked, 2, 10-11 cm
19074.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst rózsás desszert villa, Ag., nettó:53,7gr., jelzés nélkül, 4db, 12cm/ Silver rose dessert fork, Ag, net. 53,7gr, without hallmark, 4pz, 12cm
19075.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Ezüst liliom-mintás gyűrű,  Ag., nettó:15,9gr., jelzés nélkül, méret:52/ Silver lily-patterned ring, Ag, net. 15,9gr without hallmark, size: 52
19076.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst egyiptomi mintás gyűrű,  Ag., nettó:7,1gr., jelzés nélkül, méret:52/ Egyptian patterned silver ring, Ag.,  without hallmark, net.: 7.1 gr., size: 52.
19077.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Aranyozott ezüst karlánc, Ag., 17,6gr., jelzett , 21cm /Gold-plated silver bracelet, Ag. 17,6gr., marked, 21cm
19078.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

Ezüst gyűrű kővel, Ag., br.: 5,4gr., jelzett,  méret: 55/ Silver ring with stone, Ag, 5,4gr, marked, size: 55
19079.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst gyűrű kővel, Ag., br.: 11,6gr., jelzett,  méret: 57/ Silver ring with stone, Ag, 11,6gr, marked, size: 57
19080.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Női ezüst(Ag) gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 50,  br: 3,1 g
19081.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Női ezüst(Ag) gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 54,  br: 3,6 g
19082.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Női ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55,  nettó: 4,2 g
19083.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft