Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 158
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1269555
19000
258
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű cirkónia díszítéssel, jelzett, méret: 56, br: 7,1 g 1266997
19001
258
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű filigrán díszítéssel, törött, jelzett, méret: 62, br: 7,7 g 1267022
19002
258
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, pótolt résszel, jelzett, br: 12,4 g 1269613
19003
258
Jewellery
Csepp alakú függővel díszített fülbevalópár ezüst(Ag) akasztóval, jelzett(925), br: 4 g 1267014
19004
258
2200
Jewellery
Ezüst gyűrű kővel, Ag., br.: 4,4gr., jelzett, méret: 52/ Silver ring with stone, Ag, 4,4gr, marked, size: 52 1267020
19005
258
Jewellery
Ezüst gyűrűk kővel, Ag., br.: 2,6gr., jelzett , 3db,méret: 49-53/ Silver ring with stone, Ag, 2,6gr, 3pz., marked, size: 49-53 1267026
19006
258
Jewellery
Ezüst gyűrűk kővel, Ag., br.: 2,9gr., jelzett , 3db,méret: 50/ Silver ring with stone, Ag, 2,9gr, 3pz., marked, size: 50 1267035
19007
258
Jewellery
Aranyozott ezüst fülbevaló, Ag., 7,7gr., jelzett / Gold plated silver earrings, Ag. 7,7gr., marked 1267028
19008
258
Jewellery
Ezüst gyűrűk kővel, Ag., br.: 2,4gr., jelzett , 3db,méret: 48-52/ Silver ring with stone, Ag, 2,4gr, 3pz., marked, size: 48-52 1266846
19009
258
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., 3,3gr., jelzett, méret: 58/ Silver ring, Ag, 3,3gr, marked, size: 58 1266855
19010
258
2200
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., 5,3gr., jelzett, méret: 63/ Silver ring, Ag, 5,3gr, marked, size: 63 1266860
19011
258
Jewellery
Ezüst gyűrűk, Ag., 2,8gr.,2db, jelzés nélkül vagy olvashatatlan jelzéssel, méret: 52-55/Silver Rings, Ag, 2,8gr, 2, illegible marking or without hallmark, size.. 52-55 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft