Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 158

Ezüst(Ag) gyűrű cirkónia díszítéssel, jelzett, méret: 56, br: 7,1 g
19000.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű filigrán díszítéssel, törött, jelzett, méret: 62, br: 7,7 g
19001.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst(Ag) karkötő, pótolt résszel, jelzett, br: 12,4 g
19002.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Csepp alakú függővel díszített fülbevalópár ezüst(Ag) akasztóval, jelzett(925), br: 4 g
19003.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
26

Ezüst gyűrű kővel, Ag., br.: 4,4gr., jelzett,   méret: 52/ Silver ring with stone, Ag, 4,4gr, marked, size: 52
19004.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst gyűrűk kővel, Ag., br.: 2,6gr., jelzett , 3db,méret: 49-53/ Silver ring with stone, Ag, 2,6gr, 3pz., marked, size: 49-53
19005.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst gyűrűk kővel, Ag., br.: 2,9gr., jelzett , 3db,méret: 50/ Silver ring with stone, Ag, 2,9gr, 3pz., marked, size: 50
19006.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Aranyozott ezüst fülbevaló,  Ag., 7,7gr., jelzett / Gold plated silver earrings, Ag. 7,7gr., marked
19007.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst gyűrűk kővel, Ag., br.: 2,4gr., jelzett , 3db,méret: 48-52/ Silver ring with stone, Ag, 2,4gr, 3pz., marked, size: 48-52
19008.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst gyűrű, Ag., 3,3gr., jelzett, méret: 58/ Silver ring, Ag, 3,3gr, marked, size: 58
19009.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst gyűrű, Ag., 5,3gr., jelzett, méret: 63/ Silver ring, Ag, 5,3gr, marked, size: 63
19010.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst gyűrűk, Ag., 2,8gr.,2db,  jelzés nélkül vagy olvashatatlan jelzéssel,  méret: 52-55/Silver Rings, Ag, 2,8gr, 2,  illegible marking or without hallmark, size.. 52-55
19011.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft