Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 158
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1266504
19024
258
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., 1,3gr., jelzett /Silver Earrings, Ag, 1,3gr., marked 1266512
19025
258
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., 5,8gr., jelzett , 38cm/ Silver necklace with pendant, Ag. 5,8gr., marked, 38cm 1266517
19026
258
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., 14,3gr., jelzett , 60cm/ Silver necklace with pendant, Ag. 14,3gr., marked, 60cm 1266618
19027
258
Jewellery
Aranyozott ezüst karlánc, Ag., 17,6gr., jelzett , 21cm /Gold-plated silver bracelet, Ag. 17,6gr., marked, 21cm 1266628
19028
258
Jewellery
Ezüst karkötő, Ag., 11gr., jelzett , d:6,5cm /Silver bracelet, Ag, 11gr, marked, d: 6,5cm 1266629
19029
258
3800
Jewellery
Ezüst karkötő, Ag., 15gr., jelzett , d:7cm /Silver bracelet, Ag, 15gr, marked, d: 7cm 1266535
19030
258
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., 7,7gr., jelzett , 50cm/ Silver necklace with pendant, Ag. 7,7gr., marked, 50cm 1266545
19031
258
Jewellery
Aranyozott ezüst nyaklánc , Ag., 13,3gr., jelzett , 52cm/ Gold plated silver necklace, Ag. 13,3gr., marked, 52cm 1266556
19032
258
7500
Jewellery
Ezüst nyaklánc és karlánc, Ag., 29,4gr., jelzett , 54cm, 19cm/Silver Necklace and bracelet, Ag. 29,4gr., marked, 54cm, 19cm 1266592
19033
258
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., 2,8gr., jelzett , 18cm /Silver bracelet , Ag. 2,8gr., marked, 18cm 1266599
19034
258
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., 5gr., jelzett , 20cm /Silver bracelet , Ag. 5gr., marked, 20cm 1266586
19035
258
Jewellery
Ezüst karlánc Micheline felirattal, Ag., 41,6gr., jelzett , 18cm /Silver bracelet with Micheline inscription Ag. 41,6gr., Signed, 18cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft