Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 158
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1266481
19048
258
Jewellery
Ezüst fülbevaló apró kövekkel, Ag., br.: 4,2gr., jelzett /Silver Earrings with small stones, Ag, Br. .: 4,2gr., marked 1266487
19049
258
2200
Jewellery
Ezüst fülbevaló apró kövekkel, Ag., br.: 2,1gr., jelzett /Silver Earrings with small stones, Ag, Br. .: 2,1gr., marked 1266495
19050
258
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., br.: 4,5gr., jelzett /Silver Earrings, Ag, Br. .: 4,5gr., marked 1266502
19051
258
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., 8,2gr., jelzett /Silver Earrings, Ag, 8,2gr., marked 1266507
19052
258
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., 1,4gr., jelzett /Silver Earrings, Ag, 1,4gr., marked 1266615
19053
258
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., 10,5gr., jelzett , 19cm /Silver bracelet , Ag. 10,5gr., marked, 19cm 1266519
19054
258
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., 7,4gr., jelzett , 40cm/ Silver necklace with pendant, Ag. 7,4gr., marked, 40cm 1266626
19055
258
Jewellery
Ezüst karkötő, Ag., 8,2gr., jelzett , d:7cm /Silver bracelet, Ag, 8,2gr, marked, d: 7cm 1266525
19056
258
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., 4,6gr., jelzett , 40cm/ Silver necklace with pendant, Ag. 4,6gr., marked, 40cm 1269830
19057
258
Jewellery
XIX: sz. vége. geometrikus, és virágmintákkal díszített ezüst gyufatartó szelence / Silver match holder box. 40g 1069257
19058
258
120000
Jewellery
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1266834
19059
258
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., 4,2gr., jelzett, méret: 52/ Silver ring, Ag, 4,2gr, marked, size: 52 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft