Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 158

Ezüst fülbevaló apró kövekkel, Ag., br.: 4,2gr., jelzett  /Silver Earrings with small stones, Ag, Br. .: 4,2gr., marked
19048.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst fülbevaló apró kövekkel, Ag., br.: 2,1gr., jelzett  /Silver Earrings with small stones, Ag, Br. .: 2,1gr., marked
19049.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst fülbevaló, Ag., br.: 4,5gr., jelzett  /Silver Earrings, Ag, Br. .: 4,5gr., marked
19050.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst fülbevaló, Ag., 8,2gr., jelzett  /Silver Earrings, Ag, 8,2gr., marked
19051.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst fülbevaló, Ag., 1,4gr., jelzett  /Silver Earrings, Ag, 1,4gr., marked
19052.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst karlánc, Ag., 10,5gr., jelzett , 19cm /Silver bracelet , Ag. 10,5gr., marked, 19cm
19053.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., 7,4gr., jelzett , 40cm/  Silver necklace with pendant, Ag. 7,4gr., marked, 40cm
19054.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst karkötő, Ag., 8,2gr., jelzett , d:7cm /Silver bracelet, Ag, 8,2gr, marked, d: 7cm
19055.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., 4,6gr., jelzett , 40cm/  Silver necklace with pendant, Ag. 4,6gr., marked, 40cm
19056.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

XIX: sz. vége. geometrikus, és virágmintákkal díszített ezüst gyufatartó szelence / Silver match holder box. 40g
19057.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

19058.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Ezüst gyűrű, Ag., 4,2gr., jelzett, méret: 52/ Silver ring, Ag, 4,2gr, marked, size: 52
19059.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft