Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 159
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1045238
13421
237
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban. 523814
13422
237
Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét előmozdítására és ipar-üzlet lenditésére, a mezőgazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay Jenő. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kesőbbi félvászon kötésben. Kissé foltos (egy lapba szöveget nem érő belevágás) 894658
13423
237
Javal, Emil: A világtalanok világában. Ford: Dr. Siklóssy Gyula. Bp., 1906. Franklin. A vakok életvitelét segítő könyv. 230p. 1039759
13424
237
E.N. Medinszkij: Makarenko élete és pedagógiája. G.Sz. Makarenko előszavával. Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 954499
13425
237
Földrajzi Zsebkönyv. (Szerk.): Vitéz Temesy Győző dr. Bp., 1941, Magyar Földrajzi Társaság. Papír kötésben, kissé viseletes fedőlap. 909814
13426
237
A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált 1058630
13427
237
Dóczi Pál: A perzsaszőnyeg házi készítése. Bp., 1930, Manus Rt. Szakadt papírkötésben. 1094780
13428
237
Az 50 éves Nemzeti Takarékpénztár 1893-1943. Bp., 1943, Posner Grafikai Műintézet. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kissé kopott állapotban. 1018099
13429
237
A magyar kereskedő könyve III. kötet. Szerk: Schack Béla. Bp, 1909, Révai. Az értéküzlet. Váltók, csekkek, részvények, értékpapírok. Festett egészvászon kötésben, jó állapotban. 1057834
13430
237
Várhelyi Tamás (szerk.): Háztartási javítások. Az Ezermester Kiskönyvtára. Illusztrált kiadói papír kötésben. 1023708
13431
237
Palásthy Marcell: A második élet. Budapest, é.n., Tolnai. Szecessziós kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban. 1057828
13432
237
Fodor Zsigmond dr.: Az élet csodái. Budapest, 1941, A Szociáldemokrata Párt kiadása. Kiadói papír kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft