Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 159

Az otthon könyvtára. Magyar és idegen elbeszélők. Szerk: Zöldi Márton és Sebestyén Károly. 13 kötet a sorozatból, szép állapotú szecessziós egészvászon kötésben. Dörner és Heimberg műintézete.
13445.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Magyar regényírók képes kiadása. Összesen 55 kötet a sorozatból szép állapotú aranyozott egészvászon kötésben
13446.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Franklin sorozat 21 kötet a sorozatból, szép állapotú szecessziós egészvászon kötésben(Berkes Imre: Ezer leányfej. Molnár Ferenc: Ketten beszélnek. Sundermann Hermann: Énekek éneke(I-II). Tömörkény István: Ne engedjük a madarat... Kóbor Tamás: Ki a Ghettóból(I-II). Sebők Zsigmond: Bajcsányi de Cadem és egyéb elbeszélések. Oscar Wilde: Dorian Gray arcképe. H.G. Wells: Új világ a régi helyén(I-II). Isaák Mártha: Bilincsek. Kóbor Tamás: Hamupipőke őnagysága(I-II). Bernhard Shaw: Cashel Byron mestersége. Zsoldos László: Vicza regénye. Oscar Wilde: Mesék, történetek és költemények prózában. Kaffka Margit: Színek és évek. Kálnoki Bedő Béla: Doktor Oremus. Jakab Ödön: Délibáb. Cholnoky Viktor: Tammúz).
13447.

Franklin sorozat 21 kötet a sorozatból, szép állapotú szecessziós egészvászon kötésben(Berkes Imre: Ezer leányfej.
Molnár Ferenc: Ketten beszélnek.
Sundermann Hermann: Énekek éneke(I-II).
Kóbor Tamás: Ki a Ghettóból(I-II).
Sebők Zsigmond: Bajcsányi de Cadem és egyéb elbeszélések.
Oscar Wilde: Dorian Gray arcképe.
H.G. Wells: Új világ a régi helyén(I-II).
Isaák Mártha: Bilincsek.
Kóbor Tamás: Hamupipőke őnagysága(I-II).
Bernhard Shaw: Cashel Byron mestersége.
Zsoldos László: Vicza regénye.
Oscar Wilde: Mesék, történetek és költemények prózában.
Kaffka Margit: Színek és évek.
Kálnoki Bedő Béla: Doktor Oremus.
Jakab Ödön: Délibáb.
Cholnoky Viktor: Tammúz).

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Magyar költők és írók sorozat 7 kötete. Egészvászon kötésben
13448.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Uj idők lexikona I.-XXI. kötet a sorozatból. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
13449.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vegyes könyvtétel, részben ifjúsági irodalommal, egy doboznyi olvasni való. Érdemes megnézni!
13450.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vegyes szépirodalom tétel: könyvek(6db) és nyomtatvány(1db), vegyes minőségben
13451.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13452.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13453.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13454.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13455.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13456.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft