https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 159

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. Bp., 1937, Légrády Testvérek, aranyozott egészvászon kötésben. 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Gerincén kopással.
1
13469.

A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. Bp., 1937, Légrády Testvérek, aranyozott egészvászon kötésben. 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Gerincén kopással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Demény Lajos, Pataki József (szerk.): Székely oklevéltár. Új sorozat. I-II. Udvarhely széki Törvénykezési jegyzőkönyvek 1569-1591. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, papír fedőborítóval. Korának megfelelő állapotban.
1
13470.

Demény Lajos, Pataki József (szerk.): Székely oklevéltár. Új sorozat. I-II. Udvarhely széki Törvénykezési jegyzőkönyvek 1569-1591. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, papír fedőborítóval. Korának megfelelő állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Pesti Magyar kereskedelmi Bank 1841-1941, Pester Ungarische Commercial Bank 1841-1941.  Német nyelvű kiadvány. Budapest, 1941. Kissé kopottas, illusztrált kiadói papír kötésben.
1
13471.

Pesti Magyar kereskedelmi Bank 1841-1941, Pester Ungarische Commercial Bank 1841-1941. Német nyelvű kiadvány. Budapest, 1941. Kissé kopottas, illusztrált kiadói papír kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi bank keletkezésének és fennállásának története II. 1892-1917 Bp., 1917. Athenaeum. A bank kiadása. 576p. fotókkal. egészvászon kötésben
1
13472.

Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi bank keletkezésének és fennállásának története II. 1892-1917 Bp., 1917. Athenaeum. A bank kiadása. 576p. fotókkal. egészvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Viski  Károly (szerk.): A magyarság néprajza. I-III. kötet. Tárgyi néprajz I-II. Írta: Bátky Zsigmond, Győrffy István, Viski Károly. III. kötet Írta: Berze Nagy János, György Lajos, Horger Antal, Solymossy Sándor, Szenderey Zsigmond, Tolnai Vilmos, Viski Károly, Zlinszky Aladár. Sok illusztrációval. Egységes , kiadói félbőr kötésben. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopottas gerinccel, egyébként jó állapotban.
1
13473.

Viski Károly (szerk.): A magyarság néprajza. I-III. kötet. Tárgyi néprajz I-II. Írta: Bátky Zsigmond, Győrffy István, Viski Károly. III. kötet Írta: Berze Nagy János, György Lajos, Horger Antal, Solymossy Sándor, Szenderey Zsigmond, Tolnai Vilmos, Viski Károly, Zlinszky Aladár. Sok illusztrációval. Egységes , kiadói félbőr kötésben. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopottas gerinccel, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
A Pallas nagy lexikona. Dammara- elektromos gép. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 227 ábra; külön mellékletül 69 kép, ezek közt 7 színnyomat, 20 térkép és 4 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc picit sérült, egyébként korának megfelelő állapotban.
1
13474.

A Pallas nagy lexikona. Dammara- elektromos gép. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 227 ábra; külön mellékletül 69 kép, ezek közt 7 színnyomat, 20 térkép és 4 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc picit sérült, egyébként korának megfelelő állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Révai nagylexikon hasonmás kiadása 18 kötet (6 és 11-es hiányzik, plusz kötetek: 19 és 20). Teljes törzsanyag A-Zs-ig. Mind jó állapotban
1
13475.

A Révai nagylexikon hasonmás kiadása 18 kötet (6 és 11-es hiányzik, plusz kötetek: 19 és 20). Teljes törzsanyag A-Zs-ig. Mind jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Pallas nagy lexikona. I-XVIII. kötet. Komplett! Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. Rengeteg kép, térkép és rajz. Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Két kötet gerince sérült, de egyébként szép állapotban.
1
13476.

A Pallas nagy lexikona. I-XVIII. kötet. Komplett! Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. Rengeteg kép, térkép és rajz. Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Két kötet gerince sérült, de egyébként szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Johnson, Eric (szerk.):Petronius Satyricon. Budapest, 2002, Glória. Illusztrált kiadói  kemény kötésben. Szép állapotban.
1
13477.

Johnson, Eric (szerk.):Petronius Satyricon. Budapest, 2002, Glória. Illusztrált kiadói kemény kötésben. Szép állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái. 1-7. köt. [Bp.], [1974], [Akadémiai Kiadó]. Csokonai hét fontos műve (Diétai múzsa, A tavaszm Dorottya, Lilla, Anakreoni dalok, Ódák, Alkalmatosságra írt versek) első kiadásainak reprintje. Papírkötésben, papír védőtokban, jó állapotban, kísérőfüzet nélkül.
1
13478.

Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái. 1-7. köt. [Bp.], [1974], [Akadémiai Kiadó]. Csokonai hét fontos műve (Diétai múzsa, A tavaszm Dorottya, Lilla, Anakreoni dalok, Ódák, Alkalmatosságra írt versek) első kiadásainak reprintje. Papírkötésben, papír védőtokban, jó állapotban, kísérőfüzet nélkül.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, viseltes állapotban.
1
13479.

Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés.
1
13480.

Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz