Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 159

Váradi Antal: Elmult évekből. Elbeszélések. Budapest,1892, Singer és Wolfner. Foltos, kiadói egészvászon kötésben.
13373.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Mrs. Gaskell: A kisváros. Bp., 1959. Magyar Helikon. Sorszámozott, 600 pld. Bibliofil aranyozott, félbőr kötésben. szép állapotban.
13374.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

13375.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

13376.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13377.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Győr, 1888. Gross. 159 l. Megviselt egészvászon-kötésben.
13378.

Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban.
Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Győr, 1888. Gross. 159 l. Megviselt egészvászon-kötésben.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13379.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói fél-halina kötés
13380.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Író Lajosné-Rosta Irén: Játékgyűjtemény. Bp., 1928, Apostol kő- és könyvnyomda. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
13381.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
13382.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
13383.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

13384.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft