Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 159

13349.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., [1934], Nyugat. Vászonkötésben, az előzéklapon ajánlással, jó állapotban.
13350.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Madách Imre: Az ember tragédiája. Első kritikai szövegkiadás. Második kiadás. Bp., 1924. MTT. Sajtóvállalata. Kissé megviselt félvászon kötésben, sérült szennylappal
13351.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Laky Imre: Rendőri krónikák II. Hulló csillagok.  Rajzok, elbeszélések. Bp., é.n. Szilágyi Imre. Félvászon védőkötésben.
13352.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Magyar népdalok és románczok könyve Válogatott gyűjtemény I. kötet, Bp. Franklin 1874, Egészvászon kötésben, egy lap kijár. Petőfi Sándor rézmetszetű arcképével. 12 cm
13353.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Gyulai Ágost, et alii (szerk.): Nemzeti olvasókönyv a népiskolák IV. osztálya számára. Budapest, 1910, A M. Kir. Tudományegyetemi Nyomda. Kopottas, kiadói karton kötésben.
13354.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kazinczy Ferenc: Sallustius. Romai classicusok magyar fordításban. Első kötet. Budán, 1836, A' Magyar Kir. Egyetem' betüivel. Kopottas, kissé szakadt félvászon kötésben.
13355.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Balogh Ica: Kezdet és a vég közt... Versek. Bp., Halmy Györgyné. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13356.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Titkot keresek. Halassy Juci versei. Bp., 1943, Halassy Juci. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, DEDIKÁLT, kopottas állapotban.
13357.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály rajzaival. Sorszámozott bibliofil kiadás a mű bemutatójának 75. évfordulójára. (Bp.) 1958. Magyar Helikon. 222 l. 1 sztl. lev. 20 t. Aranyozott kiadói félbőr-kötésben. Tékában, hibátlan állapotban
13358.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

13359.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
13360.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft