https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 159

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben
1
13385.

Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
William Shakespeare: Szentivánéji álom. Bp, 1974. Magyar Helikon. Nyíl kötésben. Sorszámozott. Papír védőborítóval. Jó állapotban
1
13386.

William Shakespeare: Szentivánéji álom. Bp, 1974. Magyar Helikon. Nyíl kötésben. Sorszámozott. Papír védőborítóval. Jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dickens: Karácsonyi ének. Nehéz idők. Fordította: Mikes Lajos. Budapest, év.n., Révai. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
1
13387.

Dickens: Karácsonyi ének. Nehéz idők. Fordította: Mikes Lajos. Budapest, év.n., Révai. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ponson Du Terrail: Baccarat bosszúja. ford: Mártonffy Frigyes. I.-II. kötet. Pest, 1873. Friebeisz Ferenc kiadása. Kissé megviselt félvászon kötésben
1
13388.

Ponson Du Terrail: Baccarat bosszúja. ford: Mártonffy Frigyes. I.-II. kötet. Pest, 1873. Friebeisz Ferenc kiadása. Kissé megviselt félvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csokonai Vitéz Mihály: A' tavasz. Festő versezet Kleist Német Munkáiból,hozzájárulnak Kleistnak némelly apróbb darabjai.  A kötetben önálló címlappal a további művek: 1. Lilla. Érzékeny dalok III könyvben. 2. Ódák két könyvben. 3. Anakreoni dalok. 4. Béka-egér-harcz. Lipcsében, 1843, Köhler Károly Ferencznél, Budapesten Emich Gustávnál. Kiadói félvászon kötésben, aranyozott gerinc. Fedőlap kissé kopottas, gerinc egy szakaszon szakadt.
1
13389.

Csokonai Vitéz Mihály: A' tavasz. Festő versezet Kleist Német Munkáiból,hozzájárulnak Kleistnak némelly apróbb darabjai. A kötetben önálló címlappal a további művek: 1. Lilla. Érzékeny dalok III könyvben. 2. Ódák két könyvben. 3. Anakreoni dalok. 4. Béka-egér-harcz. Lipcsében, 1843, Köhler Károly Ferencznél, Budapesten Emich Gustávnál. Kiadói félvászon kötésben, aranyozott gerinc. Fedőlap kissé kopottas, gerinc egy szakaszon szakadt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
13390.

Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Orbán Dezső: Gutenberg. Budapest, 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Illusztrált kiadói papír kötésben.
1
13391.

Orbán Dezső: Gutenberg. Budapest, 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Illusztrált kiadói papír kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Francziából fordította Visi Imre. Második egyedül jogosított kiadás 50 képpel. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.
1
13392.

Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Francziából fordította Visi Imre. Második egyedül jogosított kiadás 50 képpel. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Leleszy Béla: A fekete veszedelem. I-II. kötet. Fantasztikus regény a francia idegenlégió afrikai életéből. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Budapest, Tolnai. Kiadói karton kötésben, I. kötet viseltes állapotban.
1
13393.

Leleszy Béla: A fekete veszedelem. I-II. kötet. Fantasztikus regény a francia idegenlégió afrikai életéből. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Budapest, Tolnai. Kiadói karton kötésben, I. kötet viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, belső borítólap szakadt, gazdagon illusztrált, kopottas
1
13394.

Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, belső borítólap szakadt, gazdagon illusztrált, kopottas

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Anna Seghers: A hetedik kereszt. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott! Csak 800 pld. Bibliofil félbőr kötésben
1
13395.

Anna Seghers: A hetedik kereszt. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott! Csak 800 pld. Bibliofil félbőr kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Radnóti Miklós költeményei. Bp., 1982. Helikon. (Kner nyomda). Bibliofil, sorszámozott kiadás, szép állapotban. Védőtokkal.
1
13396.

Radnóti Miklós költeményei. Bp., 1982. Helikon. (Kner nyomda). Bibliofil, sorszámozott kiadás, szép állapotban. Védőtokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz