Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1016704
19024
228
9500
Jewellery
Arany (14 K) tokos Denis női karóra, jelzett, fém szíjjal, bruttó: 7 g 990373
19025
228
Jewellery
Ezüstnyelű(Ag) süteményes készlet, 6 db villa, 5 db kés, süteményes lapát törött, jelzett, dobozban, br: 178 g 975368
19026
228
Jewellery
6 db ezüst (Ag.) süteményes kés "K. L." monogrammal, 1 db hibás, jelzett, br. 329 gr 975387
19027
228
50000
Jewellery
6 db ezüst (Ag.) kanál "K. L." monogrammal, jelzett, nettó 443 gr 975380
19028
228
50000
Jewellery
6 db ezüst (Ag.) villa "K. L." monogrammal, jelzett, nettó 442 gr 975337
19029
228
Jewellery
6 db ezüst (Ag.) nagy kés "K. L." monogrammal, jelzett, br. 528 gr 975401
19030
228
24000
Jewellery
6 db ezüst (Ag.) süteményes villa "K. L." monogrammal, jelzett, nettó 287 gr 977431
19031
228
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyelű hal villa (6db) és kés (6d) plusz a lapát, eredeti dobozában, jelzett, lapáton karcolás nyomok, aranyozott fém, osszesen: 13 db, bruttó: 293 gr. 924227
19032
228
200000
Jewellery
Bachruch ezüst (Ag.) tálca, jelzett, jó állapotban, családi címerrel, 72×35 cm, nettó:1900 g
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
926091
19033
228
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g 922735
19034
228
90000
Jewellery
cca 1910 14 K duplafedeles, zsebóra, javításra szoruló szerkezettel, hiányzó óraüvegekkel, Br 56 g / cca 1910 Gold pocket watch 14K without glass, mechanics needs repair. Gross weight 56g 700622
19035
228
110000
Jewellery
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft