https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 36

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Arany (14 K) tokos Denis női karóra, jelzett, fém szíjjal, bruttó: 7 g
1
19024.

Arany (14 K) tokos Denis női karóra, jelzett, fém szíjjal, bruttó: 7 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
EUR
,
29,69
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüstnyelű(Ag) süteményes készlet, 6 db villa, 5 db kés, süteményes lapát törött, jelzett, dobozban, br: 178 g
1
19025.

Ezüstnyelű(Ag) süteményes készlet, 6 db villa, 5 db kés, süteményes lapát törött, jelzett, dobozban, br: 178 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
6 db ezüst (Ag.) süteményes kés "K. L." monogrammal, 1 db hibás, jelzett, br. 329 gr
1
19026.

6 db ezüst (Ag.) süteményes kés "K. L." monogrammal, 1 db hibás, jelzett, br. 329 gr

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
6 db ezüst (Ag.) kanál "K. L." monogrammal, jelzett, nettó 443 gr
1
19027.

6 db ezüst (Ag.) kanál "K. L." monogrammal, jelzett, nettó 443 gr

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
6 db ezüst (Ag.) villa "K. L." monogrammal, jelzett, nettó 442 gr
1
19028.

6 db ezüst (Ag.) villa "K. L." monogrammal, jelzett, nettó 442 gr

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
6 db ezüst (Ag.) nagy kés "K. L." monogrammal, jelzett, br. 528 gr
1
19029.

6 db ezüst (Ag.) nagy kés "K. L." monogrammal, jelzett, br. 528 gr

 
Eladva
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
6 db ezüst (Ag.) süteményes villa "K. L." monogrammal, jelzett, nettó 287 gr
1
19030.

6 db ezüst (Ag.) süteményes villa "K. L." monogrammal, jelzett, nettó 287 gr

 
Eladva
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag.) nyelű hal villa (6db) és kés (6d) plusz a lapát, eredeti dobozában, jelzett, lapáton karcolás nyomok, aranyozott fém,  osszesen: 13 db, bruttó: 293 gr.
1
19031.

Ezüst (Ag.) nyelű hal villa (6db) és kés (6d) plusz a lapát, eredeti dobozában, jelzett, lapáton karcolás nyomok, aranyozott fém, osszesen: 13 db, bruttó: 293 gr.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bachruch ezüst (Ag.) tálca, jelzett, jó állapotban, családi címerrel, 72×35 cm, nettó:1900 g
1
19032.

Bachruch ezüst (Ag.) tálca, jelzett, jó állapotban, családi címerrel, 72×35 cm, nettó:1900 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
EUR
,
625,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g
1
19033.

Ezüst (Ag.) nyelű kés-villa készlet, jelzett, 2 db kés javított, eredeti dobozában, bruttó:1800 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910 14 K duplafedeles, zsebóra, javításra szoruló szerkezettel, hiányzó óraüvegekkel, Br 56 g /  cca 1910 Gold pocket watch 14K without glass, mechanics needs repair. Gross weight 56g
1
19034.

cca 1910 14 K duplafedeles, zsebóra, javításra szoruló szerkezettel, hiányzó óraüvegekkel, Br 56 g /
cca 1910 Gold pocket watch 14K without glass, mechanics needs repair. Gross weight 56g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
EUR
,
281,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel / End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker's mark, 77cm, br: 607gr
1
19035.

XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel / End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker's mark, 77cm, br: 607gr

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
EUR
,
343,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz