Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1018109
19012
228
Jewellery
Ezüst (Ag.) kiskanál, jelzett, nettó 22,8 g 1014230
19013
228
Jewellery
XIX. sz. vége: Porcelán, kézzel festett szentkép 14K arany keretben, jelzés nélkül / Holy medal in gold frame Gr:7,65g 1015466
19014
228
Jewellery
Ezüst nyaklánc örző szem medállal / Silver necklace with watching eye medal 0,925. 4,27 g 811169
19015
228
6500
Jewellery
Ezüst (Ag) monogramos púdertartó, jelzett, fém betéttel, kis tükörrel, d:8,5 cm bruttó: 75g / Silver powder box with hallmark, inside metal, 926223
19016
228
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) púdertartó, távol keleti életképpel, jelzés nélkül, d:8 cm, bruttó:81 g 985491
19017
228
Jewellery
Ezüst(Ag) nyelű süteményes szett, 10 db villa, 10 db kés, jelzett, br: 317 g 985500
19018
228
Jewellery
Ezüst(Ag) nyelű süteményes szett, 6 db villa, 6 db kés, jelzett, br: 260 g 1014880
19019
228
Jewellery
Markazittal díszített ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 56, 2,8 g / silver ring, size: 56, 2,8 g 985507
19020
228
Jewellery
Ezüst(Ag) nyelű süteményes szett, 6 db villa, jelzett, br: 144 g 1015072
19021
228
Jewellery
Mexikói ezüst kanál obszidián nyéllel, 925-ös, br. 23,8GR., 135mm 1018119
19022
228
Jewellery
Díszes ezüst (Ag.) halkés, jelzett, br 52 g 972906
19023
228
Jewellery
Ezüst (Ag.) húskanál, jelzett, bárói címerrel, nettó:115 g, h:26,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft