Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 36

Ezüst (Ag.) kiskanál, jelzett, nettó 22,8 g
19012.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

XIX. sz. vége: Porcelán, kézzel festett szentkép 14K arany keretben, jelzés nélkül / Holy medal in gold frame Gr:7,65g
19013.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst nyaklánc örző szem medállal / Silver necklace with watching eye medal 0,925. 4,27 g
19014.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19015.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Antik ezüst (Ag.) púdertartó, távol keleti életképpel, jelzés nélkül, d:8 cm, bruttó:81 g
19016.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst(Ag) nyelű süteményes szett, 10 db villa, 10 db kés, jelzett, br: 317 g
19017.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) nyelű süteményes szett, 6 db villa, 6 db kés, jelzett, br: 260 g
19018.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Markazittal díszített ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 56, 2,8 g / silver ring, size: 56, 2,8 g
19019.

Markazittal díszített ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 56, 2,8 g /
silver ring, size: 56, 2,8 g

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) nyelű süteményes szett,  6 db villa, jelzett, br: 144 g
19020.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Mexikói ezüst kanál obszidián nyéllel, 925-ös, br. 23,8GR., 135mm
19021.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Díszes ezüst (Ag.) halkés, jelzett, br 52 g
19022.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst (Ag.) húskanál, jelzett, bárói címerrel, nettó:115 g, h:26,5 cm
19023.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft