Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 36

Indamotívummal és virágokkal díszített ezüst(Ag) púdertartó, belsejében tükörrel, rúzstartóval, jelzett, br: 65 g / silver powder compact with mirror, br: 65 g
19000.

Indamotívummal és virágokkal díszített ezüst(Ag) púdertartó, belsejében tükörrel, rúzstartóval, jelzett, br: 65 g /
silver powder compact with mirror, br: 65 g

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Szintetikus rubinnal kirakott ezüst feszület. Medál. / Silver cross medal, with ruby 55x26 mm
19001.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1950 Arany omega karóra. 14 K arany tokkal, nem működő szerkezettel / Golden watch 14 C. Needs repair br.: 22g
19002.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Ezüst (Ag.) art-deco cigarettatárca, jelzett, zománc díszítéssel, apró horpadással, nettó:74 g 9×7 cm/ Silver (Ag.) srt-deco cigarette case
19003.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Arany (Au) 18 K keretű judaika témájú porcelán medál, br: 3,9 g
19004.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Arany (Au) 14 K keretű porcelán medál, br: 4,8 g
19005.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Arany (Au) 18 K keretű szecessziós porcelán medál, br: 9,4 g
19006.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Fehérarany (Au) 14K gyűrű cirkónia kövekkel, mesterjeggyel, jelzett, méret: 52, br: 2 g / gold ring, size: 52, br: 2 g
19007.

Fehérarany (Au) 14K gyűrű cirkónia kövekkel, mesterjeggyel, jelzett, méret: 52, br: 2 g /
gold ring, size: 52, br: 2 g

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst (Ag.) cigaretta tálca, zománc díszítéssel (pár helyen sérült), jelzett, mesterjeggyel (GL), monogrammal (BL), 8×9 cm, nettó:157 g
19008.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst (Ag.) fonott karkötő, jelzett, kis sérüléssel, h: 20,5 cm, nettó 30 g
19009.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag.) horoszkóp medál, jelzett, nettó: 2.1 g
19010.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst (Ag.) gyűrű, szintetikus kővel, jelzett, mérete: 51 bruttó: 1.1 g
19011.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft