Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1015257
19000
228
Jewellery
Indamotívummal és virágokkal díszített ezüst(Ag) púdertartó, belsejében tükörrel, rúzstartóval, jelzett, br: 65 g / silver powder compact with mirror, br: 65 g 996038
19001
228
Jewellery
Szintetikus rubinnal kirakott ezüst feszület. Medál. / Silver cross medal, with ruby 55x26 mm 1015432
19002
228
36000
Jewellery
cca 1950 Arany omega karóra. 14 K arany tokkal, nem működő szerkezettel / Golden watch 14 C. Needs repair br.: 22g 1019855
19003
228
Jewellery
Ezüst (Ag.) art-deco cigarettatárca, jelzett, zománc díszítéssel, apró horpadással, nettó:74 g 9×7 cm/ Silver (Ag.) srt-deco cigarette case 985562
19004
228
Jewellery
Arany (Au) 18 K keretű judaika témájú porcelán medál, br: 3,9 g 985566
19005
228
15000
Jewellery
Arany (Au) 14 K keretű porcelán medál, br: 4,8 g 985552
19006
228
24000
Jewellery
Arany (Au) 18 K keretű szecessziós porcelán medál, br: 9,4 g 945011
19007
228
Jewellery
Fehérarany (Au) 14K gyűrű cirkónia kövekkel, mesterjeggyel, jelzett, méret: 52, br: 2 g / gold ring, size: 52, br: 2 g 966248
19008
228
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigaretta tálca, zománc díszítéssel (pár helyen sérült), jelzett, mesterjeggyel (GL), monogrammal (BL), 8×9 cm, nettó:157 g 1018360
19009
228
Jewellery
Ezüst (Ag.) fonott karkötő, jelzett, kis sérüléssel, h: 20,5 cm, nettó 30 g 967264
19010
228
Jewellery
Ezüst (Ag.) horoszkóp medál, jelzett, nettó: 2.1 g 967249
19011
228
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, szintetikus kővel, jelzett, mérete: 51 bruttó: 1.1 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft