Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 31

Ney Béla, pilisi: A magyar Országház Steindl Imre alkotása. A magyar királyi kormány megbízásából Steinbausz László, Bayer Béla, Lázár Imre, és Santhó István közreműködésével írta és szerk. - -. Bp. é. n. Divald. 3 sztl. lev. 46 l. 62 t. (e(ebből 52 rézfénymetszet, 4 színezett, 2 kétlapos; 4 színes, 8 kétlapos). Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. A fénynyomatok, kromotípiák, autotipklisék és a fényképfelvételek Divald Károly műintézetében készültek. Háromnyelvű, magyar-német-francia díszkiadás. Kiadói, festett, aranyozott, dombornyomással díszített, restaurált félbőr-díszkötésben. / Three-languaged edition in restored binding. Restaurált.
13030.

Ney Béla, pilisi: A magyar Országház Steindl Imre alkotása. A magyar királyi kormány megbízásából Steinbausz László, Bayer Béla, Lázár Imre, és Santhó István közreműködésével írta és szerk. - -. Bp. é. n. Divald. 3 sztl. lev. 46 l. 62 t. (e(ebből 52 rézfénymetszet, 4 színezett, 2 kétlapos; 4 színes, 8 kétlapos).
Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált.
A fénynyomatok, kromotípiák, autotipklisék és a fényképfelvételek Divald Károly műintézetében készültek.
Háromnyelvű, magyar-német-francia díszkiadás.
Kiadói, festett, aranyozott, dombornyomással díszített, restaurált félbőr-díszkötésben. / Three-languaged edition in restored binding. Restaurált.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Schmidt, Otto, Schneider Ernst: Der Künstler-Akt. Berlin, 1908, J. Singer & Co. Nagyméretű akt fénykép album sok-sok finoman erotikus képpel.
13031.

Schmidt, Otto, Schneider Ernst: Der Künstler-Akt. Berlin, 1908, J. Singer & Co.
Nagyméretű akt fénykép album sok-sok finoman erotikus képpel.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

13032.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

A szépművészetek könyve. Pesti Hírlap Könyvtára. (1940) Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Viseltes állapotban, az első oldal fele hiányzik.
13033.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Budapest, 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon illusztrált kiadvány. Több művész által dedikált példány: Barczi Pál, Feledy Gyula, Kass János, Pető János, Szász Endre. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, dobozzal. Lapszélek alul foltosak, egyébként jó állapotú.
13034.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13035.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13036.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Wittek Zsolt (szerk.): Jegyzett magyar kortárs festőművészek almanachja. 1915-2006 született magyar festőművészek életrajzgyűjteménye és 91 év történelmi háttere. Debrecen, 2007, Orlikon. Színes, illusztrált, kiadói karton kötésben, jó állapotban.
13037.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Grigorescu. Szerk.: Florea, Vasile. Bukarest, 1978, Meridiane. Kádár János könyvtárából, a román szakszervezeti delegáció vezetőjének üdvözlő soraival és aláírásával. Vászonkötésben, jó állapotban.
13038.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Koós Judit: Style 1900. Budapest, 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Sok képpel illusztrált kiadvány. Újrakötve, egészvászon kötésben. Jó állapotban.
13039.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

13040.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

13041.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft