Tétel

Kikiáltási ár:

80 000 Ft

Leírás:

Ney Béla, pilisi: A magyar Országház Steindl Imre alkotása. A magyar királyi kormány megbízásából Steinbausz László, Bayer Béla, Lázár Imre, és Santhó István közreműködésével írta és szerk. - -. Bp. é. n. Divald. 3 sztl. lev. 46 l. 62 t. (e(ebből 52 rézfénymetszet, 4 színezett, 2 kétlapos; 4 színes, 8 kétlapos).
Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált.
A fénynyomatok, kromotípiák, autotipklisék és a fényképfelvételek Divald Károly műintézetében készültek.
Háromnyelvű, magyar-német-francia díszkiadás.
Kiadói, festett, aranyozott, dombornyomással díszített, restaurált félbőr-díszkötésben. / Three-languaged edition in restored binding. Restaurált.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : németh_andrea