Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 31

Pogány Ö. Gábor: A magyar festészet forradalmárai. é.n. Officina. Nagyon sok képes illusztrációval. Félvászon kötésben, korának megfelelő állapotú.
13042.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13043.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zima Szabolcs (szerk.): Giorgio Vasari: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és és Kiadó Kft. Tele színes illusztrációkkal. Színes, illusztrált, kiadói karton kötésben.
13044.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Sümegi György: Szalay Lajos "Egyetlen dimenziónk a jelen" Festő-és rajzolóművész levelezéséből. Budapest, 2009, Miskolci Galéria - L'Hartmattan. Szerzői ajánlásssal, aláírással. Illusztrált, kiadói papír kötésben, jó állapotban.
13045.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vitéz Nagy Zoltán dr.: Új magyar művészet. Száz év szobrászata és festészete. 54 szövegközti kép, 24 színes tábla, 116 egyszínű tábla. Sérült, kiadói egészvászon kötésben.
13046.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Miklóssy Gábor: Az akt. Nudul. Kolzsvár, Cluj, 2005, Grafycolor. A szerző ajánlásával és aláírásával. Színes, illusztrált kiadói papír kötésben. jó állapotban.
13047.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Don Péter, Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, új állapotban.
13048.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Sérullaz Maurice: Az impresszionizmus enciklopédiája Georges pillement, Bertrand Marret, Francois Duret-Robert közreműködésével. Békéscsaba, 1983, Corvina. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Fedőborító kissé kopottas, egyébként, jó állapotú.
13049.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13050.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Művészet dióhéjban ötven remekmű alapján. Összeáll. az I: C: E: M. oktatói kollektívája, ford.: Havas Lujza. Bp., 1976, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13051.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13052.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. A Pesti Napló ajándéka. 18 szövegképpel és negyven műmelléklettel. Bp., 1902, Athenaeum. Könyvtári félvászon kötésben.
13053.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft