Sérullaz Maurice: Az impresszionizmus enciklopédiája Georges pillement... https://www.darabanth.com/hu/224-Gyorsarveres/224.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Epiteszet-muveszet~24/Serullaz-Maurice-Az-impresszionizmus-enciklopediaja-Georges-pillement-Bertrand-Marret-Francois~II983023
983023
13049
224
Books: Architecture, Art
Leírás: Sérullaz Maurice: Az impresszionizmus enciklopédiája Georges pillement, Bertrand Marret, Francois Duret-Robert közreműködésével. Békéscsaba, 1983, Corvina. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Fedőborító kissé kopottas, egyébként, jó állapotú.
: sass_melinda