Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 35
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
821198
12856
215
Books: Architecture, Art
Kovácsi Pál: Vezérkönyv az elemi népiskolai rajztanításhoz. Tanítók és tanítónövendékek részére. Bp., 1914, Lampel R. R.T. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, egyébként jó állapotban. 734129
12857
215
Books: Architecture, Art
Nemzeti színház emlékkönyv. Bp., 2002. Korona. Aranyozott bársonykötésben, szép állapotban. 828071
12858
215
Books: Architecture, Art
Bíró József: Európa festészete Bp., 1942. Officina. Kiadói félvászon kötésben 807310
12859
215
Books: Architecture, Art
Barcsay Jenő: Anatomie Artistique de L'Homme POaris, 1982. Berger-Levrault, Művészi anatómia 734148
12860
215
Books: Architecture, Art
Lyka-Kacsóh: A műveltség könyvtára: A művészet könyve. Zene és képzőművészetek. Bp., é. n. Athenaeum. Kissé sérült félvászon kötésben 875181
12861
215
Books: Architecture, Art
2 db művészeti könyv Németh János: Mai magyar művészet, Domanovszky György: Kántor Sándor. (lapok összeragadva) 778355
12862
215
Books: Architecture, Art
Szabó Vladimír és Kratochwill Mimi: Szabó Vladimír. A művész kiadása. Dedikált példány. Néhány lap összeragadva 875206
12863
215
Books: Architecture, Art
Zákány Eszter: Agyagművesség - Műhelytitkok. Bp., 1973. 860223
12864
215
Books: Architecture, Art
Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1955. 635p tárgymutatóval, sok képpel. Gerincen kis kopás 569026
12865
215
Books: Architecture, Art
Hekler Antal: Az újkor művészete, Bp., 1931-33 Magyar Könyvbarátok kiadása, illusztrált, kiadói vászonkötésben 794647
12866
215
900
Books: Architecture, Art
Nádai Pál: Izlésfejlődés és stíluskorszakok; Bp., é.n. Dante (egy lap kijár, gerinc sérült) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft