Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 35

12832.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

4 db művészeti könyv-Orbis pictus (Band 7-8-12): Afrikanische, Chinesische, Mexikanische Kunst, Mittelalterliche Elfenbeinarbeiten. Kiadói kartonált kötés, kötetenként változó, főként viseltes állapotban.
12833.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12834.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lóránth László: Paletta. Dedikált! Bp., Jelen Kiadó. Kiadói félvászon kötés, gerince sérült, hiányos, illusztrált, viseltes állapotban.
12835.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Lyka Károly: Magyar mesterek. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, védőborítóval, kopottas állapotban.
12836.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Tristan-L.Klingsor: Cézanne. Fordította Éber László. 40 műlappal. Bp., Révai Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé séróét, kopottas állapotban.
12837.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fosca, Francois: Renoir. Fordította: Wildner Ödön. 40 műlappal. Bp., Révai Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12838.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Körösfői Kriesch Aladár: Ruskinról s az angol prerafaelitákról. A Műbarátok Körében tartott négy előadás. I. Ruskin művészi hitvallása. II. Morris és reformtörekvései. III. A prerafaelita kör irodalmi működése. IV. A prerafaelita képírók. Bp. 1905. Franklin ny., 150 l. Kiadói félvászon-kötésben.
12839.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

12840.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Barsi E.: Hiszek egy istenben. 20 linómetszet. Bp. é. n. Magyar Földrajzi Intézet. Kiadói, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban. Fűzés nélkül
12841.

Barsi E.: Hiszek egy istenben. 20 linómetszet.
Bp. é. n. Magyar Földrajzi Intézet. Kiadói, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban. Fűzés nélkül

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kiss László: Ezüst- és porcelánjelzések / Silver und Porzellan Marken. Kiadói papírkötésben, jó állapotban / Paperback, good condition
12842.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Meller Simon: Michelangelo. Művészeti Könyvtár. 17 mellékelettel és 83 szövegbe nyomott képpel. Bp., Lampel Róbert. Gottermayer egészvászon kötésben, gerincnél kissé szakadt, kissé kopottas állapotban.
12843.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft